Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan,hogy nem tudom...

Létezik olyan,hogy nem tudom elképzelni,hogy terhes vagyok? 15 hetes vagyok,7 hete tudom,nagyon várom,hogy a karomba tartsam. De mindha még mindig nem tudnám elképzelni,h ez velem történik.várom,h baj történjen,nem nem azt szeretném,hanem hihetetlen.

Figyelt kérdés
Volt így valaki?
2023. szept. 15. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elkezded érezni mozogni, akkor ez megváltozik.
2023. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm🤗. Fére ne értse senki,mindig anyuka akartam lenni,de a terhességtől mindig féltem..most közel a 40 hez mikor lemondtam róla,terhes lettem
2023. szept. 15. 22:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 30 hetes vagyok, sokat vártunk rá, de még nekem is néha fura. Valahogy én se tudom elképzelni, hogy kb 2 hónap múlva itt lesz egy kisbaba.


Ebben amúgy benne lehet a hosszú várakozás traumája. Túl sokszor jött a pofon, a csalódás hogy most sem sikerült, túl sokáig tűnt ez valami misztikus, szinte elérhetetlen dolognak, e miatt nem merem elhinni, hogy ez valóban velem történik meg, hiába járok már a terhesség végén legbelül nem merem beleélni igazán magam.

2023. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem igazad lehet,nálam is ez van pont ahogy irod
2023. szept. 16. 00:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem így a terhesség alatt, a vége felé is.

Sőt! Most múlt egy éves a kisfiam, és még mindig nehezen hiszem el, hogy ő van nekem 😊

(Én mindig ilyen újra és újra rácsodálkozós voltam, máig emlékszem rá, hogy mennyi ideig nem tudtam elhinni, hogy már iskolás vagyok, mert előtte annyira vàrtam 😀)

2023. szept. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne normális! Gyermekpszichológusként végeztem, sajátom ugyan még nincs, de valószínűleg az első pozitív tesztnél ugyanúgy remegni fog a lábam a sokktól, mintha sosem tanultam volna arról, hogy a tagadás, azaz hogy alig merjük elhinni ezt a pozitív csodát, sokáig elkísérheti az embert. Néha még az évek óta gyakorló szülők is megdöbbennek, hogy elreppennek az évek...
2023. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Szintén 15 hetes vagyok, már látszódik egy pici pocak, de őszintén? Totálisan hihetetlen. A 12 hetes genetikain is csak ráztam a fejem, hogy ez nem lehet igaz, hogy ott van bennem ez a pici izgő-mozgó kisember.

Nagyon vártuk és várjuk, de valahogy hihetetlen. Büszkén nézek a tükörbe, de néha megfeledkezem róla és aztán mikor eszembe jut, akkor újra és újra rácsodálkozom. Szerintem ez teljesen normális, főleg, ha ez az első várandósságod. Jó egészséget kívánok!

15 hkm

2023. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.olyan földönkivülinek éreztem magam,de most kicsit megnyugodtam
2023. szept. 16. 22:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán.. 33 hetes vagyok a második babánkkal (aki tervben volt, de már akkor bekopogtatott, amikor még csak rágondoltunk) és szinte még mindig alig hiszem/hisszük el. Pedig már van is egy gyerekünk, aki 5 éves. Szóval nem kevés időnk volt a gyerekvállaláshoz hozzászokni, de a második a mai napig elcsodálkozásra késztet. Az elsőnél is éreztem ilyet, pedig mi egyikre se vàrtunk sokat.. 😊 furcsa dolog ez 🤷🏻‍♀️
2023. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi lett veled kérdező? Megszületett? Én most vagyok így. Az a baj, hogy nem csak nem hiszem el, hanem folyamatosan parázom is, hogy mi van, ha már nem is él, csak nem tudok róla? Szeretném, ha minden nap rendesen szétrugdosna már.

17hetes vagyok

márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!