Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha nagyon fiatal...

Mit tegyek, ha nagyon fiatal terhesség esetén orvost szeretnék váltani?

Figyelt kérdés

Mit mondjak az új választott orvosnak, miért mentem át hozzá?

10 hetes vagyok, nem éppen problémamentes a terhességem, és orvost kell váltanom. Annyira kész vagyok. Nem tudom, mit mondjak az új orvosnak. Nagyon ciki. :(


2010. okt. 17. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki? Megmondod neki, hogy az előző orvosoddal nem értettél egyet...:p
2010. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indokolnod,megmondod h hozzá szeretnél járni és megkérdezed vállalja-e majd a szülést.
2010. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell megindokolni. Én a második babámat várom, ugyanabban a kórházban fogok szülni, csak másik dokinál. Gondolom, jól ismereik egymást, lehet, még barátok is.

Kérdezte, kinél szültem, de ennyi. Nyilván gondolja, valamiért nem voltam megelégedve.

De ennyi. Nem kérdezett többet.

2010. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem fog faggatni, kérdezősködni? A régitől azért szeretnék eljönni, mert máshova költözött a rendelője, és ott nincs UH. Én pedig a kisfiamnál is úgy voltam, hogyha mentem mindig csináltattam UH-t is, és most is így gondoltam. Kicsi gyerek mellett nincs időm máskor a kórházba bemenni csak ezért.
2010. okt. 17. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy kérdezősködni fog.Én is váltottam orvost,de soha nem kérdezett rá,hogy kinél voltam vagy miért őt választottam.

26hkm

2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kérdezősködik is, ez egyáltalán nem ciki, hogy elköltözött, és neked messzebb van. Ha meg is kérdezi, megmondhatod. Nincs ebbe semmi. De különben nem foglalkoznak ilyennel. Legalábbis az enyém nem.
2010. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 20. hét körül váltottam orvost. Tartottam tőle, ugyanúgy, mint te. A kiskönyvemben is benne volt már a korábbi doki neve.. Ráadásul, régebben már stabilan hozzá jártam, viszont mikor terhes lettem, a közelben akartam orvost magamnak, de aztán rájöttem, hogy mégis jobb volt az első. Szóval én végképp megkevertem a dolgokat :-D

Odamentem, mondtam neki, hogy nála szeretnék szülni, stb.Egyetlen egyszer sem kérdezte, miért pattantam le tőle az elején, és utána miért pártoltam vissza.

Szerintem ne csinálj belőle problémát. Ez egy természetes dolog, hogy ha nem vagy elégedett, akkor váltasz. Nem fog kérdőre vonni!

2010. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Végülis mit mondana? Nem vállal? Hiszen ebből él, nem a fizetéséből.

Azért szerdán gondoljatok rám!

Köszi mindenkinek!

2010. okt. 17. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd írj nekünk hogy sikerült a dolog!
2010. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon normális volt, nem kérdezett semmit.

Remélem a végéig ilyen rendes lesz!

2010. okt. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!