Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van a babám? Ennyire...

Hol van a babám? Ennyire fiatal még a terhesség, hogy nem lehet látni, vagy nincs is baba?

Figyelt kérdés
ha az utolsó mensi első napjától számoljuk, ma vagyok 5 hetes és 2 napos terhes. a tesztjeim pozitívak, de tegnap elkezdtem picit barnázni rohantam a sürgősségire. a doki megnézett és nem látott semmit. ma reggel ismét UHval kezdtünk, de semmit nem talál a nyálkahártyám 8mm, bal oldali ováriumban 40x30as folyadék tartalmú képlet, douglasban folyadék nincs - ez került a papíromra. ilyenkor mi van??? hcg vérvétel eredményért holnap megyek,de érzem, hogy ott van az a kicsi baba. volt valakivel hasonló eset? köszönöm a válaszokat
2010. dec. 13. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi még a terhességed, lehet hogy egy pár nappal később készült mint ahogy számoltad. Nekem az első babámnál volt ez, több pozi tesztem is volt és 2 x akartak meggyőzni róla hogy a teszt hazudik:) és nincs is baba, először 8 mm-es majd 2 nap múlva 10mm es nyálkahártyát mértek és azt mondták csak mensizni fogok. Levették a béta hcg-t aminek 2 nap múlva lett eredménye 1000-es lett szóval egyértelmű terhesség :) És rá 10 napra mentem újra akkor már szívhang is volt!!

Az h a petefészkedben van egy képlet, lehet egy másik tüsző is, nekem 2 volt terhesség mellett, de felszívódtak a 12.hétre.

Úgyhogy a vérvételből ki fog derülni van e baba!! Én szurkolok neked!!

Majd írd meg mi lett!!

2010. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam mikor először mentem dokihoz.De már látta.Visszarendelt 2 hét múlva addigra már szívhangja is volt.Majd holnap kiderül az eredményeidből.Nem lehet hogy egy kicsit később fogant a baba?Mert akkor lehet hogy azért nem látta.
2010. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első: nagyon köszönöm a válaszod, megnyugtató volt olvasni. mindenképpen írok, hogy mi lett a hcg eredmény. drukkoljatok nagyon kérlek, úgy szeretném ezt a kicsit :)


2. válaszoló: köszi Neked is, a próféta szóljon belőled és remélem ez lehet az ok, hogy később fogant a babóca :)

2010. dec. 13. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen azt mondta a doki, hogy semmi értelme még UH-t csinálni. Nem is csinált - 2 múlva mentem, akkor már volt szívhang!!
2010. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és szerintetek a 8mm endometrium nem kevés?? mindenhol sokkal többet olvasok :(
2010. dec. 13. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 4 hét 5 naposan egyértelműen látszott a terhesség.

Igaz hüvelyi uh-gal néztek, ez nagyon nem mindegy, a hasival nem valószínű, hogy látható ilyen pici babácska.

Meg a gép minősége sem mindegy, és az orvos gyakorlata sem a dologban.


Azért mindenképp érdemes a barna miatt progeszteront szedni, a hiánya okozhatja a barnát, pedig létfontosságú.

Erre általában Ultrogestan tablettát írnak fel, vagy esetleg Duphastont.


Drukk, minden jót!


28 h km

2010. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy csak később sikerült a babóca.

Én is ma voltam UH-on, mensi alapján 6+3 hetes terhes vagyok, de csak 6-7 mm-es petezsákot láttak, meg 3 cm-es sárgatestet, szőval kb. 2 héttel fiatalabb. Jövő hét végén megyek megint. A tesztem is csk a nemvár után 1 héttel lett pozitív, úgyhogy nagyon reménykedem. Nem értek az ultrahanghoz, de a 40*30-as izé akár sárgatest is lehet, nem?

2010. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
betelefonáltam a kórházba, 202 lett a hcg :) már csak az a kérdés hol a babó, de ezek szerint van valahol :) igen, lehet később készült, soha nem lehet tudni...:)
2010. dec. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!