Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz kontra fiatal terhess...

Abortusz kontra fiatal terhesség? Ki mit javasol?

Figyelt kérdés

Megbánta valaki az abortuszt? Sokszor feltettétek magatoknak azt a kérdést mi lett volna ha? HA visszalehetne fordítani az időt akkor is ezt az utat választottátok volna? ÉS aki fiatalon szült (17-20éves korig) megbánta? Inkább az abortuszt választottátok volna?

nagyon kétségbeesett mami (18éves)


2010. szept. 21. 20:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
ajjaj, most én is parázok, mert kicsit hülyén csináltuk a dolgokat (pár percig gumi nélkül), és már 4 napja késik. te hogy estél teherbe?
2010. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
egyértelműen abortusz, mert egyszer fiatalnak is kell lenni, nem pedig öregkorban.
2010. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az ember mindenképp megbánja. Ha megszülöd azért, mert azt hiszed, mennyivel jobb lett volna, ha elveteted. Ha pedig elveteted, akkor azért, mert sajnálod, miért nem tartottad meg :( Abban sosem hiszünk, hogy az a jó döntés, amit hoztunk. Én elvetettem, azóta is számolom, mennyi idős lenne, szóval egyértelműen megbántam :(
2010. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Bocsánat, érdemben talán nem tudok hozzászólni de ha MAMInak nevezed magad, Te már eldöntötted:). Ha szerető családod van, akik bármilyen formában segÍteni tudnak, nehéz lesz, nagyon, de nem lesz baj;)!

2010. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Én 17 éves vagyok, most töltöm a 31. hetet a babámmal. Elején az én fejemben is megfordult az abortusz gondolata, de soha nem tudnám megtenni. Szerencsére édesanyám eltudta fogadni a dolgot és támogat most már mindenben. Párom is mellettem áll.

Ha szeretnél erről beszélgetni írj privit.

2010. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kiszakadt a gumni...


Én nagyon nagyon megszeretném tartani a picit. UGye az anyának van a végső döntése, na most nálunk én szólhattam bele, hogy mit akarok igazán. Kapnék sok segítséget mind a két féltől mert párom szüleivel nagyon jóba vagyok de mindenki azt mondta h vetessük el. Nem tudom feldolgozni. Pedig még csak csütörtökön megyünk el vizsgálatra.

Szerintetek van esélyem arra h megtartsam a picit?

2010. szept. 21. 21:11
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Mindenképpen abortusz. Eszembe sem jutott volna megszülni. Egyrészt nekem fontos az életem, másrészt nem lett volna p*fán odaállni a szüleim elég hogy akkor most tessék eltartani a gyerekemet is és áldozzátok föl az életetek, forduljon föl az eddigi életük rendje mert nekem szülni volt kedvem.
2010. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nem tudok neked priviben írni mert nem írja ki lehetséges.
2010. szept. 21. 21:12
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

Húgom 18évesen szült, akkor én próbáltam róla lebeszélni, de nem lehetett. Most 2éves az unokaöcsém, egy tündér. Kérdeztem tesómat, hogy megbánta e és ha visszacsinálhatná a dolgokat máshogy döntene e, de azt mondta, hogy nem. Nem nehéz meg minden, de azt mondta, hogy a kisfia szeretete mindenben kárpótolja. Sztem ha szeretnéd és meg is szülöd, nem lehet megbánni (fordított esetben inkább). Gyerek mellett is néha ki lehet mozdulni! Nem a négy fal közt kell megöregedni. :)

Sok sikert a döntéshez!

2010. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

18 éves? érettségivel?

Van egyáltalán szakmád?

Dolgoztál te már 200 munkanapot?(Egyébként nem kapsz gyest)

Nem fogsz sehova sem kelleni munkába, mert van egy gyereked, és nulla munkatapasztalatos.

A szülők jóindulata sem tart örökké!

Ha megtartod, számolj azzal a következménnyel, hogy háztartásbéliként fogod leélni az életed!


TE ÁLOMVILÁGBAN ÉLSZ!

2010. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!