Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség közben nektek...

Terhesség közben nektek milyen gyógyszert írt fel a dokitok felfázásra ?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg nem volt semmi gyógynövényes készítmény,ami segített volna, ti milyen gyógyszert kaptatok ?

2023. szept. 17. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Monuralt. Mondjuk én nem kísérleteztem semmilyen gyógynövényes szirszarral, orvoshoz mentem, nehogy bajt okozzon a fertőzés vagy gyulladás. Nem ördögtől való a gyógyszer terhesen sem.
2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek én is orvoshoz . Köszi a választ
2023. szept. 17. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum szedhető. Tenyésztés kell és aztán annak megfelelő gyógyszer. A Monuralban lévő fosfomycin nem mindenre jó, erősíti a rezisztenciát.
2023. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaptam egyszer monuralt, egyszer augmentint, egyszer pedig zinnatot.


Mindig csinaltak tenyesztest es azalapjan irtak fel antibiotikumot.


Soha eletemben nem faztam meg fel, de terhesseg alatt meg haromszor is sikerult, szornyu volt.

2023. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Aktil duo-t írt fel. 3 napig szedtem, mert probiotikum mellett is fájt tőle a gyomrom. Addigra a tüneteim elmúltak.

Az orvos sem erőltette, hogy szedjem végig.

2023. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!