Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam. Rengeteget tüsszögö...

Megfáztam. Rengeteget tüsszögök. Fáj a hasam, a rekeszizmom. Ezzel árthatok a babának? 33 hetes terhesség.

Figyelt kérdés

Tegnaptól mára hirtelen lettem beteg, szortyogással indult, mostanra ömlik a könnyem és a taknyom (bocsi), a fejem fáj, de a legrosszabb, amikor rámjön a tüsszögés, és zsinórban 5-7 lemegy... bepisilést nem is említem, de a hasam ilyenkor rettenet fáj, feszül, kellemetlen. Hőemelkedés van csak. De kezdek köhögés is picit... akkor mégjobban fáj az egész hasam.


A babát féltem, ezzel nem tudok neki ártani? Vagy ilyenkor neki is kellemetlen?


máj. 10. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kellemetlen neki, de baja nem lesz tőle. Én nagyon sokat köhögök, terhességem alatt is végig köhögtem. És volt olyan kohogoroham, amit megerzett és nagyon erősen rúgni kezdett, aztán hozzászokott.
máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.Ha a tusszentestol baja lenne akkor tusszentopor eleg lenne abortusz helyett.
máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!