Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó időben vagyok még hogy...

Jó időben vagyok még hogy érezzem a babám mozgását?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19+2 hetes vagyok az első babámmal. 6 hetes lehettem amikor elkezdődtek a rosszullétek és vészes hányással bent voltam a kórházban. Ez A durva rosszullét pár napja múlt el. Olyan 18+3 lehettem amikor éreztem valamit mintha belülről valami hozzám érne kb a köldököm felé. Nem tudom hogy a baba lehetett e vagy sem, de azóta megszűnt a rosszullét ami jó. Viszont mindenki kérdezi, hogy érzem e.. és ez frusztrál kissé ... én pedig már nemtudom mit is válaszoljak. Nyilván első baba és nem tudhatom milyen érzés is ez. Azóta viszont azt a simogató érzést nem érzem. Azóta csak azt a fura bél mozgás szerűt és persze inkább éves után. Kb mikor fogom biztosra érezni őt? Volt már veszteségem ezért érdekel ennyire, mert akkor biztosan tudnám, hogy minden oké oda benn.

2023. szept. 19. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ikreimet a 20. hét után éreztem először...pedig ők ketten voltak. Benne vagy az időbe bőven...bár nem csodálom ha frusztrál, hogy nem érzed mozogni. Itt a gyakorin sokan már a 12. héten érzik (ez irónia)
2023. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ahogy az 1-es írja, mikor itt már 14 hetesen átfordulásokat vizionálnak, amit látni is vélnek a hasukon pl...

Semmi gond nincs ezzel, hogy még nem érzed, vagy nem vagy biztos benne.

2023. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20 hét után tudtam, hogy ő mozog.
2023. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20 hét körül moccant meg nekem is.Nyugi böven benne vagy abba a szakaszba amikor megmozdul ugy hogy azt lehet is érezni.
2023. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a hányás és a rosszullétek elmúlnak mikor már érzem hogy mozog a baba. (Nem mindenkinél van ez így, nem szabályszerű)

Viszont nálam így volt. 18 hetesen éreztem először a babát, onnantól kezdve el múlott a rosszullét. De a babát nem éreztem mindennap mozogni. Kb 22-23héttől éreztem minden nap. Akkor már egyértelműen. Úgyhogy nyugi. Van még idő! ☺️

2023. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a megnyugtató szavakat!
2023. szept. 20. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
A 24.héttől kellene minden nap érezni. Addig simán van annyi helye, hogy akár napokra is elbújik. Én az elsőt a 18.héten éreztem először, aztán mindenki mondta, hogy a másodikat már hamarabb fogom. Itt stresszeltem mert elmúltam 18hetes és sehol semmi. Voltam vagy 19-20hetes mire biztosra mondtam, hogy na ez ő volt.
2023. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jelenleg 23 hetes vagyok és tegnapi napon végre a párom is érezte a mozgást a kezével. Rá 1 órára láttuk is!! El sem hiszem mekkora boldogság ez. Rég sírtam így örömömben, kint tegnap 🙏🥰
2023. okt. 17. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ugye hogy nem volt elkésve!? Tudta Ő hogy mikor kell érezhetően mozogni! Gratulálok nektek! Élvezd/élvezzétek! ❤️
2023. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!