Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyinger, hányás nektek...

Hanyinger, hányás nektek mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés

9.hétbe léptem .

Szagundor,mell fájdalom , émelygés tüneteim vannak


2023. szept. 19. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam a 6-7 héttől hányinger,9.héttől pedig hányás is minden nap a 12-13. hétig,utána hetente párszor a 16. hétig,utána pedig a 30. héttől megint vissza visszatért időnként.
2023. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a „szokásos” időben, 6-12. hét között volt. Hányni csak kétszer hánytam, de a hányinger kb. folyamatos volt.
2023. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Van már egy kislányom vele hányinger volt két hétig kb .. és kb ennyi :)
2023. szept. 19. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem voltak ilyenek (pedig nagyon hányós fajta vagyok)
2023. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem hányinger a 6. héttől a 12. hétig tartott.

A 12. héttől a 29. hétig meg naponta 6-7 alkalommal hánytam mindentől és minden gondolatától is.

2023. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hányos, ennek ellenére 6. héttől émelygés, 7. héttől hanyinger, 8.-tol hányás, ami a szülésig kitartott.
2023. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első babámnál (kisfiú) az 5.héten már émelyegtem, 6.héten màr hánytam.. onnantól a 20.hètig mindennap, de aztán elmúlt.

Második babánál (kislány) 7.hét végén kezdtem émelyegni, 8-16.hét között fordult elő hányás, de csak pár alkalommal. Az émelygés is csak ezután múlt el.

Nekem sajnos a “rossz” gyomor mindkettőnél végig megmaradt viszont.

(Savasság, folytonos éhség vagy enyhe émelygés tört rám, ha nem tudtam enni, a konkrét hányinger pedig szintén mindkét alkalommal

Visszatért az utolsó hetekben) 🤦🏻‍♀️

Nem szerettem

2023. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentkezett egyáltalán.
2023. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mind a kettőnél kb. 6. héttől kb a 12. hétig volt hányingerem.

Az elsőnél egyszer hánytam, egy légfrissítő miatt, azóta se bírom elviselni őket.

A másodiknál kb a közepénél volt kétszer 1-1 egész napos hányásom, de rájöttem, hogy az egyik vitamintól lehet

Onnantól csak a terhes vitamint szedtem és magnéziumot, majd vasat, amit az orvos írt fel

Ami fontos, hogy amit nagyon szeretsz ételt, ilyenkor ne egyél

Az elsőnél 9 hónapig nem bírtam a vajnak a szagát se elviselni, mert amikor jelentkeztek a tünetek kívántam a vajban sült rákot, talán a mai napig nem bírnám megenni

A másodiknál kívántam a házi sült krumplit, a mai napig jobban szeretem a bolti fagyasztottat

2023. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6. héttől
2023. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!