Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a teherbeesés...

Lehetséges, hogy a teherbeesést követően már 1 hét múlva jelentkezik hányinger, hányás? Vagy ezek a tünetek biztosan csak későbbre várhatóak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhessegrol akkor beszelunk, ha kimarad, kesik a verzes, a teszt pozitiv.

Utana mar egyeni, mikor jon a hanyinger. Van, akinek soha.

2018. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert 1,5 hete voltunk együtt, védekeztünk is, de 3 napja néha hányingerem van, vagy gyomorsavat érzek és egyszer hánytam is. Mennyi az esély rá, hogy ennyi idő után ezek a terhességre utalnának?
2018. aug. 2. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nulla.
2018. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor remélem csak véletlen egybeesés.
2018. aug. 2. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Átlagos ciklusnál szerintem a kimaradó menzesz előtt pár nappal lehet esetleg már tüneted, de a hányinger lehet a közelgő menzesz tünete is, így utólag lehet csak megmondani, hogy mi miatt volt.

Viszont szerintem ha annyi hcg-t termel már, hogy tünetet okozzon, tippelgetés helyett ellőhetsz holnap reggeli pisiből egy 10-es érzékenységű tesztet - ha pozitív, akkor nem kell találgatnod tovább, ha negatív, kb. 2-3 naponként, ha addig nem jön meg, ismételd meg. Vagy spórolsz párszáz forintot azzal, hogy még vársz... Nagyjából ezek a lehetőségeid.

2018. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szokott hányingerrm lenni menstruáció előtt. Kb. 1 hét múlva kellene megjönnie.

Úgy tudom, hogy az együttlétet követő 1-2 hétben még nem jelez a teszt sem.

2018. aug. 2. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pontosan tudom,hogy nekem mikor fogant a babám.

Már a fogantatás után 3 nappal erős hányingerem volt,nagyon gyenge és fáradt voltam,egyszer nekem is jött fel sav (nincs refluxom egyébként). Pecsételő vérzés is volt ezen a napon már.

Szóval már én is mondtam a férjemnek,hogy szerintem terhes vagyok és valóban ki is mutatta a teszt amikor meg kellett volna jönnie. Most vagyok a 9.héten

Az én esetemet figyelembe véve,szerintem van esélyed a terhességre,de majd a teszt megmutatja,ha megcsinálod,amikor meg kellene jönnie.

2018. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!