Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktad simogatni a pocakodat...

Szoktad simogatni a pocakodat terhesen? :)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez valóban így van-e, de azt mondják, hogy a túl sok simizés méhösszehúzódásokat okoz, legfőképpen akkor, ha körkörösen simogatjuk.


Pedig egy videóban láttam, hogy a kismama bekente a hasát egy krémmel, és folyamatosan körkörösen simogatta.


2023. szept. 20. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szoktam.


Az orgazmus is méhösszehúzódasokat okoz, és? Az nem azt jelenti, hogy kilökődik a méh tartalma, vagy beindul a szülés.

2023. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szoktam. Már a baba is van, hogy belesimul ilyenkor a tenyerembe, szerintem szereti.

Méhösszehúzódást meg minden IS okozhat. Spontán is történik. Orgazmustól. Ha amúgy nem vagy eltiltva a szexuális élettől, emeléstől, egyebektől, akkor a pocaksimogatás semmiféle kárt nem fog okozni.

2023. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%
Elég gáz dolog szerintem, felesleges és éretlen...
2023. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem simogattam, max rátettem a kezem. De én félidőtől el voltam tiltva mindentől.
2023. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Az első gyereknél simogattam de a kórházban a nővér rámförmedt,hogy ne csináljam mert leválhat a méhlepény.

A másodiknál nem simogattam csak akkor amikor méhösszehúzódásom volt és keményekedett a hasam.

2023. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2023. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Harmadik babámat várom, a tesók minden alkalmat megragadnak, hogy simogassák :) Az előző babával is így volt. 38. hétben járok, eddig nem okozott semmit. Sőt, szerintem ezt a babát is túl fogom hordani.
2023. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Én simogattam, főleg mikor én is kentem valami krémmel a pocakom,meg amikor már láthatóan mocorgott🙂..semmi baj nem volt,nem is indult be magától.
2023. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!