Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom esetén van...

Alhasi fájdalom esetén van okom az aggodalomra vagy meg korai?

Figyelt kérdés
Menstruacio szerint az 5. Hétben vagyok, a clearblue szerint 2-3. A nap folyamán enyhe (10-2) alhasi fájdalmam van, nem egésznap, de mindennap. Még nem tudtam nőgyógyászhoz menni, ma megyek.

2023. szept. 22. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, ez nagyon korai terhesség, de ha semmi baj nincs akkor is érezhetsz kisebb fájdalmat, nekem pl. a derekam fájt erősen.
2023. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Felesleges orvoshoz menni, úgy se láz még semmit. A görcs meg normàlis.
2023. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Muszáj mennem az orvoshoz, hogy megállapítsa a terhességet, illetve felvegyen terhesgondozásra.
2023. szept. 22. 07:57
 4/7 A kérdező kommentje:
De koszonom a valaszokat
2023. szept. 22. 07:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Muszáj mennem az orvoshoz, hogy megállapítsa a terhességet, illetve felvegyen terhesgondozásra."


5 hetes terhesen nem fogja neked megállapítani, hogy terhes vagy és terhesgondozasra se vesz fel. Nincs még szivhang, ergo nincs terhesség. Nem tudom konkrétan mit szeretnel?

2023. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem baj, ha elmegy, megkérdezi az orvosát a panaszairól legalább és megnyugszik.

Kérdező! Valószínűleg ennyire korai terhességben nem fog az orvosod látni még semmit, de ne ijedj meg. Vissza fog hívni pár hét múlva, szívhang megjelenéséig nincs mit megerősíteni és nyilván terhesgondozás sincs addig.

Nekem is fájt a derekam a nemvárt menzesz első napjától egy hétig. Pont olyan volt, mintha meg akarna jönni, sőt, éppen most is húzódik a derekam, pedig 16 hetes vagyok. Előfordul. Először a hormonok, aztán az ínszalagok, ízületek rendeződése miatt érhetnek ilyen kellemetlenségek.

Amíg nem elviselhetetlen a görcs és nem barnázol, vérzel, addig nincs nagy gond. Persze ettől nyugodtan menj el az orvosodhoz és kérdezd meg őt is, ha ez neked segít. Szorítok neked!

16 hkm

2023. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, voltam az orvosnal hat igen 2 hét múlva megyek vissza.
2023. szept. 22. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!