Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájban éles fájdalom a...

Méhszájban éles fájdalom a terhesség végén naponta többször, csak pár mp-ig tart, közben haskeményedés adhat okot aggodalomra? Gondolok itt fertőzésre pl. vagy inkább a szülés közeledtét jelzi? Érzett valaki hasonlot?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdesz nyílni, haskeményedés is erre utal, én ilyen tünetekkel már 2111 voltam 39 hetesen, bár nekem a hátam is leszakadt mellé, mintha kés lett volna benne.
2017. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég rövid a méhnyak(1,8cm),de csak 1cm-re vagyok nyitva.37 hetes terhes vagyok,nem korai ez?
2017. júl. 20. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hetekben folyton nyilallgatott. Normális. Még kihúzhatod Te is a végéig igy.
2017. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, talán az utolsó 1-1,5 hétben. Én 2 ujjnyira kinyíltam a szülés előtt, szóval lehet emiatt.
2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37. hettol mar barmikor johet a baba, nem kell neki kivarni a 40. hetet, mar nem szamitana koraszulesnek, ugyhogy akkor sincs semmi gond, ha megindul. Mondd az orvosnak, ha legkozelebb menned kell, az mikor lesz?
2017. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36.hettől fájdogált nekem is, 41+3ra szültem.
2017. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nagyon remélem nem kell még 3-4hetet kinlodnom :/

Holnap délelőtt megyek,bízom benne hogy biztat majd :)

Köszönöm lányok mindenkinek :)

2017. júl. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!