Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív tesztek,lehetek terhes?

Negatív tesztek,lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Késik a menstruációm 3hete,múlthónapban 2x menstruáltam hónap elején és hónap végén.

Csináltam 3 terhességi tesztet,pár nap külömbséggel.

A legelső teszten halványan látszodott egy,és egy erősebb,a másik kettő negatív volt.

Vannak tüneteim,hányinger reggel,este,és hajnalban,fájnak a cicijeim,kívánok dolgokat,és érzékeny vagyok az illatokra/szagokra.

Lehetek terhes?

Köszönöm az ÉRDEMLEGES válaszokat!



2023. szept. 23. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ezt már max orvos tudná megerősíteni vagy cáfolni. Ő beléd tud nézni. Mi nem.
2023. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

HA az utolsó kettő teszt egyértelműen negatív, akkor nem vagy terhes. Esetleg csinálj még egy jobb fajta tesztet, de valószínűleg az is negatív lesz.

Szerintem valamilyen hormonzavarod van az is ezt mutatja, hogy múlt hónapban 2x jött meg, illetve a többi tünet is lehet simán attól, esetleg valamilyen fertőzéstől is.

2023. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképp orvoshoz fogok fordulni!
2023. szept. 23. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hcg vérvétel?
2023. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha augusztus végén menstruáltál, akkor hogyhogy késik 3 hete a menstruációd? Szeptember közepe van. Nekem nem áll össze a kép.
2023. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!