Várandós vagyok?

Figyelt kérdés

Ma vagyok inszemináció utáni 12. napon. Mivel 3 napja nagyon fáj a mellem, a hasam szúrdogál, fejfájás, derék fájás miatt teszteltem. Tegnap és, ma is erős pozitívat teszteltem, reggel voltam HCG vérvételen. Eredményem 69,9 lett. Lent linkeltem a képeket.

Elindult a babóm? Mire kell odafigyelnem kérlek adjatok tanácsot amivel megtarthatom.



#terhes #koraiteszt
2023. szept. 23. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:

A tesztjeim: [link]

A HCG eredményem: [link]

2023. szept. 23. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szép pozitív tesztek. Nincs semmi, amivel "megtarthatod". Ez a természet dolga. Szorítok neked!
2023. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A tesztek és a HCG eredmény alapján terhes vagy, gratulálok. Orvosod mit mondott a teendőkről? A vérvételre ő küldött, gondolom, esetleg jövő hétre is fog kérni egy vérvételt, hogy lássa, rendben nő a HCG szint. Esetleg felhívhatod, hogy mikor menj be, ha nem beszéltétek meg, de legkorábban a 6. hét környékén fog behívni.


Teendőd nincs, pihenj, ha szükségesnek érzed, vigyázz magadra, ne emelgess nehezet, ne most állj neki maratont futni, de egyéb extra teendő nincs, éld a normális életed (terhesvitamin, egészséges étkezés, sok folyadék, kevés stressz stb.). Az állandó fekvés nem segít, sőt! Ez most egy nehéz időszak lesz, várakozni, amíg lesz szívhang, vagy legalábbis UH-n látható petezsák, próbáld meg elfoglalni magad amenyire lehet. Megértelek, nekem lombik volt, most töltöm a 9. hetet, most épp a 12. heti UH miatt aggódok, iszonyú hosszúnak tűnik a várakozás... :D

2023. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Második gratulálok! Örök boldogságot és egészséget kívánok Nektek minden rendben lesz!

Köszönöm a tanácsokat, mindet megfogadom!😊

2023. szept. 23. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező azóta? Teszteltél? Dokinál voltál esetleg? Hcgt 2naponta elvileg nézetnek ilyenkor...
2023. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!🥰

Igen szombaton 69,9 volt ma pedig 182,2🥰

Tutira várandós vagyok.

Nődokimhoz 2 hét múlva kell mennem.

Nagyon fájnak a melleim, a fejem és felvagyok püffedve , néha szurdogál is.

Első várandósságom, szóval nagyon tapasztalatlan vagyok.

2023. szept. 25. 20:51
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez volt a mai utolsó tesztem. Most jövő hétig nem kell hcgre mennem azt javasolták. Heti 1x a 12 trimeszterig elég.😊

2023. szept. 25. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok boldog babavárást🙏😘vigyázz magatokra
2023. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!