Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig és milyen intenzitással...

Meddig és milyen intenzitással normális a mindjárt megjön érzés pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Néha semmit nem érzek, néha enyhén görcsöl, néha pedig alig bírok kiegyenesedni pár másodpercig ( nekem eleve baromi fájdalmas menstruációim is szoktak lenni, csak akkor ugye fájdalomcsillapítóval tolom). Napi 3 magnéziumot szedek jelenleg. A nőgyógyász csak ennyit mondott. Telefonon beszéltünk.

Szépen erősödtek a tesztjeim, ma nemkellett megjönnie ☺️

Köszönöm a válaszokat!



#terhesség #mindjártmegjönérzés
2023. szept. 24. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az első trimeszterben a menstruációm várható napjain, és utána 3-5 napig volt az a tipikus megjön érzés.

Enyhe görcsök is voltak, meg hidegrázás... szóval minden volt amivel alap esetben a menstruációm járt.

2023. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 napig tartott, aznap teszteltem, mikor meg kellett volna jönnie. Minden a szokásos volt, csak a migrén maradt el, ezért kezdtem gyanakodni.

A nagyon erős görcsökre nem tudok mit mondani, nekem szerencsére sosem volt, csak a derekam sajgott, az néha előjön most is. Helyette irtózatos migrén volt. Szorítok neked :).

16 hkm

2023. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem végig kísérte az első trimesztert,de érzésre is,volt hogy úgy mentem a wc-re el,hogy olyan érzés volt mintha megjött volna. Görcsök is voltak többször magnézium mellett is. Rájöttem ha olyat ettem,ami puffasztó,akkor erősebb volt. Volt egy este vacsorázni voltunk, utána otthon borzasztóan görcsöltem húzott a méhem,9 hetes voltam. Akkor agyaltam,hogy ügyelet lesz a vége vagy sem,de elmúlt, másnap pont volt UH-m. Minden rendbe volt,de akkor este megijedtem annyira fájt, mint a menstruációnál. Nekem meg az minden hónapba fájdalmas volt. De engem ezek végigkísértek, folyamatosan húzódott a méhem is, feszített a hasam, félidő után lett jobb. Minden apró kis növekedést éreztem kb.
2023. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!