Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes ultrahang képek...

19 hetes ultrahang képek alapján valóban kislány?

Figyelt kérdés

Lánynak mondta a doki, de gondoltam megkérdezem, itt is. Ne kössetek légyszi belém, nem csináltattunk niftyt és azért kérdezek hogy biztosabbnak érezzem, nem szeretnék szülésnél meglepődni😃 bár mindenre igyekszem felkészíteni magam.


Úgy tudom 3 vonalat kell látni a lába között (a képeken alulról van fotózva a 2 lába, mintha ülne, közöttük a lényeg elvileg.)

Én látom a 3 csíkot. Ti is?


[link]


[link]


2023. szept. 25. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha a doki lánynak mondta, akkor mi a kérdés?

Egy pék vagy egy kozmetikus szerinted itt a gyakorin mennyit ért hozzá?

Én pl azt sem látom, mit kell nézni, pedig 2 terhességen túl vagyok.


Egyébként szülésig ha hiszed, ha nem, lesz még uh, nem fog meglepetés érni

2023. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Én jobban értek hozzá, mint a doki, csak nem akarom elvenni a munkáját, ne kelljen már az aluljáróban kéregetnie.

Gizike, cleaning manager

2023. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Igen,ő egy kislány lesz.Gratulálok!
2023. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
3. Vagy majd ami lenni akar.
2023. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm 1-2..

pont erre számítottam.

3# köszi.


Szerintem világosan írtam a kérdést, akinek nem tetszik mehet tovább..

2023. szept. 25. 20:30
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Most miért pontoztatok le?Nekem ugyanígy látszott a 3 volnal a kislányomnál.A doki is ezt mutatta,sőt a szonográfus is.El is magyarázták,hol,mit kell nézni.Alulnézetből látni lehet,hogy golyszil vannak,vagy vonalak.Itt vonalak vannak,tehát ő egy kislány.Savanyú banyák!
2023. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen kislány.
2023. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves 3#! Ne foglalkozz velük, rá kellene nekem is jönni, hogy a gyakori kérdések oldalon mindent lehet büntetlenül csak kérdezni nem.. ha gonoszság, beszólás, szemétkedés, direkt kekeckedés világbajnokságát meghirdetnénk, a magyar emberek torony magasan nyernének.


Nem azzal van a gond, hogy valakinek véleménye van, hanem azzal ahogy azt megfogalmazza, előadja. Mellesleg le is írtam, hogy nyilván hiszek az orvosnal-de lám pont a 3# válaszoló az élő példa, higy igenis van aki elmagyarázzák és tudja mit jelent a kérdésem, így tud hasznos választ adni. Pont ezért kérdeztem.


Csak nekem nyomtam zöld kezet 3#

Sajnálom hogy a rossszindulatúak lepontozták az egyetlen hasznos és kérdésre irányuló valós választ. :/

2023. szept. 25. 20:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Minden további hasznos, normális választ előre is köszönök!!!🙂
2023. szept. 25. 20:48
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a fiamnal szinten 3 csík volt. 🫣 Utólag azt mondta a szonográfus hogy van ilyen, csak azért ritkán nézik manapság ennyire be. Olyasmikkel mentegették magukat, hogy nem szállt le a here még meg ilyesmi.


A lányomnak is 3 csík látszott.


Lényeg hogy igen lánynak mondják a 3 csíkot de néha benézik.

2023. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!