Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes ultrahang képek...

19 hetes ultrahang képek alapján valóban kislány?

Figyelt kérdés

Lánynak mondta a doki, de gondoltam megkérdezem, itt is. Ne kössetek légyszi belém, nem csináltattunk niftyt és azért kérdezek hogy biztosabbnak érezzem, nem szeretnék szülésnél meglepődni😃 bár mindenre igyekszem felkészíteni magam.


Úgy tudom 3 vonalat kell látni a lába között (a képeken alulról van fotózva a 2 lába, mintha ülne, közöttük a lényeg elvileg.)

Én látom a 3 csíkot. Ti is?


[link]


[link]


2023. szept. 25. 20:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a 12. hetin tippelték és azóta nem is változott. Épp ma voltam a 3. genetikain. 30 hetesek vagyunk. 19 hetesen azért már nagy valószínűséggel meg tudják mondani a nemét.
2023. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10# én is láttam már olyan uh, ahol 3 csik volt, és kisfiú, de ott az úgy látszott hogy van is valami kis gömbölyödés és azon vannak a csíkok. 19 hetesen kisfiúknak már látszik a kuki+zacsi. Amúgy a képek az Istenhegyi géndiagnosztikán készültek, elég jó gépen szerintem.

Jelen esetben én teljesen “laposnak” látom a uh-on a csíkokat, nem tudok kukit belelátni😅

De van egy kisfiam. Neki a 19 hetesen konkrétan látszottak a nemi szervei ugyanebben a pozícióban. Valamit nagyon be kellett nálatok néznie, ha 3 lapos csíkot látott a kisfiúnál. Persze tudom vannak tévedések.. hál’ Isten egyre ritkàbb. Én bízom benne, hogy ő lány mert a kisfiam nagyon máshogy nézett ki ebben a korban 😃 meglátjuk, én is előrébb tartok már, szóval még idén meg kell lássuk kire várunk 🥰

2023. szept. 25. 22:43
 13/21 anonim ***** válasza:

Nálunk annyira egyértelműen megmutatta magát a kislányunk, hogy a doki 150%-ra mondta a 16. Héten.

"Nem 100% hogy kislány, hanem 150":))

Őszintén én ezen semmit nem látok:'). A sajátunkat sem nézegettem, csak hittem a dokinak. 19. héten csak nem nézi be, ha amúgy jó az orvos. En mindig megbízható orvoshoz mentem, ezért nem kételkedtem abban amit mondott mert tudtam hogy érti a dolgát. 🤷🏼‍♀️

2023. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Savanyú banyák!"" Ez tetszik.:")
2023. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Le is van írva mit kell nézni, hogy milyen szögből van a kép. Erre egyesek idenyögik, hogy azt sem tudom mit kell nézni....akkor minek írsz??

Nálunk is a 3 pöttyöt mondták ultrahangon, hogy az alapján tuti kislány, az is lett :) szinte biztos, hogy Neked is az, gratulálok :))

2023. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm Utolsó! :)

Ha megszületett megírom..


Egyébként valószínü azért van bennem ennyi kétség, mert a kisfiam előtt kislányra vágytunk nagyon. Aztán kisfiú lett, akit imádunk. Meg is beszéltük hogy nagyon örülnénk akkor is ha a tesó fiú lenne.. erre most úgy tűnik lány..amire abszolút nem számítottam, valamiért elöre úgy éreztem hogy nekem csak fiam lehet. Szinte alig akarom elhinni, hogy kislányom is lehet🫣

Egyébként a 19 hetesen nem mondták, hogy mi lesz. Úgy izgultam, pedig nagyon jó doki volt, de az utolsó gondolatom volt hogy fiu vagy lány. Úgyhogy nem is kérdeztem.

Aztán szonográfus ismerős ránézett a videómra és lánynak mondta, a terhesgondozó orvosom is már lánynak mondta, de ő nála az uh csak pár pillanat, mert nyilván nem ezzel foglalkozunk mikor nála vagyok. Babamozira meg nem jutottunk el.

Minden esetre köszi mindenki az értelmes válaszokat! Most már örülnék ha kislány maradna 😊🩷

És egészséges.. 😊

Ha megszületett megírom, amennyiben nem felejtem el!

2023. szept. 25. 23:45
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából képből tippelni lehet (hacsak nem premier plánból mutat egy kukit), amikor mozgatja az uh fejet jobban látszik, ha kifotóz egy képet ott már nehezebb. Ha a doki szerint kislány, akkor valószínűleg kislány.
2023. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Hiába pontoztatok le, kép alapján akkor is egyértelműen kislány.
2023. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is kislány.

Az én fiamra 12. héten azt mondták, hogy fiú. (Szintén 3 pöttyből)

Aztán a 18. hetin azt, hogy inkább kislány. Majd voltunk egy babamozin majdnem 30 hetesen, ott először nagyon nem akarta megmutatni magát, végül pont volt egy “rossz mozdulata” így bevillant a fütyi, még nevettünk is, hogy hopp, most lebuktál, de ügyesen takargattad magad.

Aztán az utolsó 31. heti ultrahangon a doktornak nyomott egy olyan terpeszt, hogy csak na.. :D

2023. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az én babám, mindig terpeszben van, laikus szemmel is többször láttam, hogy nem lóg semmi a lába között. Pl ahonnan kifotóztam a képeket videón is hosszú percekig látni a nyitott terpeszt, nekem egyertelmű, de jól esik a megerősítés. És itt nem Gizikére meg nem tudom mit írtak gondolok, pékre, takarítóra hanem aki látott már ilyet, és tudja miről beszélek.. persze aztán sose lehet tudni 🫣Magamtól is lánynak tippeltem volna amugy mindig. Csak igazabol nekünk a fiamnál felmerült hogy nem biztos hogy rendben van minden, így most az egész várandósságom alatt inkább csak arra koncentráltam hogy egészséges legyen :)

3x mondták rá, hogy lány, ebből 1x volt bizonytalanabb a doki. :)

De ki fog derülni és meg fogom írni🥰

Utolsó nekem is 30 hetesen rátette a gépet a hasamra, és óriás terpeszben, mondta a doki hogy ő egy kislány. De épp hallottam egy storyt hogy végig lánynak mondtak egy babát és születésnél derült ki az ellenkezője😃 csak sajnos a 19 hetes genetika után képem, videóm nincs több, így csak azt tudom nezni, mutatni.

Látjuk majd!

Utolsó kellemes babavárást, jó egészseget! Köszi mindenki a válaszokat!

2023. szept. 26. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!