Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy gond lehet a babával?

Figyelt kérdés

A tesóm terhes lett, aminek alapból örülnék. Viszont tudom, hogy ő is és a férje is füveztek heti rendszerességgel. Valószínűleg még akkor is mikor már megfogant a baba, de még nem tudták a terhességet.

Kb a 9 hétben jár, eddig minden rendben, láttak szivhangot.

Viszont én nagyon aggódom, hogy a későbbi vizsgálatok során kiderül, hogy gond van a babával. Mekkora az esély erre? Mióta tudja, hogy terhes azóta nem csinál ilyet, a rendes cigit se szívja.


2023. szept. 25. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha a teszt után nem történt ilyen, vagy valószínűség szerint semmi baja nem lesz. Legalábbis nem emiatt. Ebben az időben a minden vagy semmi elv érvényesül. Akkor nem maradt volna meg a magzat, ha emiatt károsodott volna. Mivel ezután már nem csinálja, így valószínűleg rendben lesz.
2023. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni lesz e baja, de az jo jel hogy eddig minden rendben volt. A 12. Heti ultrahangon meg a 18. Többet tudnak.

A lényeg, hogy abba hagyta mikor megtudta terhes. Azt tudom, hogy amikor probalkozni kezdtünk a férjemmel akkor a nőgyógyász mondta hogy véletlenül se fuvezzunk vagy cigizzunk. Gondolom ez a fogantatast garolhatja de nem mondott semmit a magzati fejlodesrol.

2023. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az uh arra képes, hogy az esetleges testi elváltozásokat, eltereseket észrevegyék, ettől még lehet sérült mondjuk szellemileg, lehetnek idegrendszeri károsodásai ami már születés után derül csak ki.
2023. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!