Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok első...

31 hetes terhes vagyok első babával.24 hetesen a 4D-n azt mondta az orvos, hogy koponyafekvésű a baba. Most megyek pénteken 32 hetes uh-ra. Mennyi az esély rá, hogy koponyafekvésű maradt a babám azóta is?

Figyelt kérdés

Gyakran érzem, hogy erőseket rugdos a mellem alatti részen.Akkor az a lába lehet?

Másik kérdésem, hogy ha 36.hétig nem fordul be a a baba akkor császároznak?



2013. febr. 26. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha erőseket rúg a melled alatt, akkor valószínű koponyafekvésű még mindig. Attól, hogy a 36. hétig nem fordul be, még nem császároznak, az utolsó pillanatban is befordulhat.
2013. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 26. héten voltam 4D-n és nekem is koponyavégű volt. Rá is kérdeztem, hogy megfordulhat-e még, de nekem azt mondta a szonográfus, hogy ilyenkor már nem igen fordulnak át, maradnak koponyavégűnek. Ha a melled alatt érzed erősebben rugdosni, akkor valószínűleg ott vannak a lábai. Ha a 36. hétig nem fordul be, akkor még nem biztos, hogy császár lesz, mert még az utolsó pillanatban is megfordulhat.
2013. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!