Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korong szerint 17 hetes uh...

Korong szerint 17 hetes uh szerint 18 hetes terhes vagyok lombik babával. Ma az ultrahangon közölte a dr nő hogy mélyen tapad a lepény közel a méhszájhoz. Van valakinek erröl tapasztalata? Van esély arra hogy gond nélkül feljebb menjen?

Figyelt kérdés
Mire kell vigyáznom?
2009. jan. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még sok idő van hátra, úgyhogy nagyon nagy a valószínűsége hogy feljebb vándorol majd, ahogy egyre nő a méhed.

Általános dolgokra kell vigyáznod ugyanúgy mint más terheseknek, hogy ne erőltesd meg magad, ne emelgess meg cipekedj hatalmas cuccokat stb.

Nekem is ilyen volt, de nem mondták hogy szexmentesen kéne élnem vagy feküdnöm kéne vagy akármi.

Szerintem mondták volna neked ha ilyesmire szükség lenne.

2009. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!A házaséletet már rég felfüggesztettük mert a lombik miatt 3 hónapig veszélyeztetett voltam!Stressz válthat ki szerinted vmi gondot?
2009. jan. 13. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a 15. héten volt egy kis rózsaszínes folyás,amitől eléggé megijedtem,kiderült,hogy a mélyen tapadó méhlepény volt az oka.A dokim rögtön táppénzre küldött és azt mondta,pihenjek,feküdjek minél többet,nehogy baj legyen,mert sajna pl. a megerőltetéstől ilyen esetben le is válhat a méhlepény,szóval nem veszélytenen a dolog.Én persze szót fogadtam és mire 22 hetesek lettünk,teljesen jó helyre került a méhlepény,azóta lehet újra házaséletet élni is.Szóval szerintem pihenj sokat és ne aggódj,minden rendben lesz.
2009. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is mélyen volt kb.a 16.hétig utána nem mondták szóval akkor már gondolom nem. Semmit nem csináltam másképp mint mások, és nem is vérzett be.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!