Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki többet hízott,mit hordott...

Aki többet hízott,mit hordott terhesség alatt? Nadrágokat talalni,de fölsöket nem nagyon,föleg,h jön a tél

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy nem találni? Vegyél sima pólóból 1-2 mérettel nagyobbat, vegyél kismama felsőket, azok erre vannak kitalálva, vagy ha nagyon nincs tényleg semmi (bár ezt kétlem), akkor vegyél férfi felsőt.
2023. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem....

Kismama felsők, tunikák? 2számmal nagyobb pólók?

2023. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a KIK-be ott veszel 1-2 mérettel nagyobbat.
2023. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én télen voltam benne a harmadik trimeszterben, a New Yorkerben vettem nagyin szép zsákruhákat, átlapolós kardigán/pulcsi valamiket. Sőt a egy kínai boltban még karácsonyi ruhát is találtam magamnak, pedig egész nagydarabra gyarapodtam.


S ezeket a ruhákat hordtam vastag, bélelt harisnyával, vagy Pepcos jeggingsekkel. Alapjában 38-as a méretem, de vettem 40/42-es jeggingseket és azoknak a gumírozott derekát még fel is tudtam hajtani a hasamra.

2023. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én turiban vettem nagyon sok ruhát. Kicsit nagyobbakat, bővebbeket, hosszabbakat.
2023. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon a férjem pólóit hordom, már erre az egy hónapra nem vásárolok be.

Elmenni meg van néhány bővebb pólóruha, plusz cicanadrág vagy biciklis nadrág.

2023. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyobb van persze.csak téli ilyen vékonyabb kabát pl attol félek,h majd hülyéül áll,h a hasam nagyon kinyomja.
2023. szept. 26. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De létezik kismama kabát is.
2023. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En csak kismama nadragokat vettem, felsokbol siman csak 1-2 szammal nagyobbat, illetve hosszitott fazonokat.

Telen voltam terhes, kabatbol is csak egy szammal nagyobbat vettem, nem kifejezetten kismamasat. Nem allt hulyen, de az teny, hogy addig keresgeltem, amig meg nem talaltam azt, ami tetszett, szoval nem 5 perc volt.


Siman meg lehet oldani! Amugy en foleg a tescobol vasaroltam, esetleg nezz korul ott.

2023. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vajdasági vagyok. Köszönöm.
2023. szept. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!