Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés 4. héten?

Székrekedés 4. héten?

Figyelt kérdés

Iszonyatos alhasi görcsökkel járó bélmozgás és székrekedés volt másnak is ilyen korai terhesség esetén? Normális?

Részletekbe kell mennem, hogy szemléltessem :

Arra ébredtem délután (fáradt vagyok xd),hogy kegyetlen görcsöl a hasam (eddig is volt rá példa, de most állt össze az ok-okozat). Elmentem wc-re és amíg kijött, mozgott nagyon görcsölt a hasam, pont úgy mint egy durvább székrekedésnél. Utána se maradt abba, visszamentem és hangosan bugyorogtak a beleim, majd kiszűnt és csak a feszülés maradt. Az utóbbi napokban párszor előfordult. Volt, hogy csak a pihenés, volt hogy pár lépés segített. Ma csak az,hogy vártam. De nagyon ijesztő volt, főleg a mai, beszélni alig tudtam.


(Gluténérzékeny vagyok és gluténmentes diétát követek)



2023. szept. 25. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy köze van a terhességhez, vagy nincs. De inkabb b, és a gluténérzékenységed a ludas...
2023. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1#-el értek egyet. Ami viszont érdekes nálam,hogy a terhesség alatt ha nagy wc-ni kellett konkrétan iszonyat fájdalmam volt és görcseim,a doki azt mondta a méhem nyom ott mindent. Nagyon fájt mindig,volt hogy görnyedve mentem el. Viszont a szülés óta is előjön ez időközönként, pedig azelőtt soha nem volt ilyen bajom,nem éreztem hasonlót. De nekem ez akkor kezdődött,amikor a méhem nőtt, második trimeszter körül. Nem e ettél véletlenül gluténest?
2023. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!