Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben (utolsó...

Harmadik trimeszterben (utolsó hetekben) érzett valaki olyat, mintha remegne a baba a pocakjában?

Figyelt kérdés
Nem csuklas, azt teljesen el tudom különíteni. Olyan mintha mocorogna de a végén vagy csak szimplàn beleremegne. Szerintetek valami baj lehet, vagy normális?
2023. szept. 27. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én is érzek hasonló mozgást. Nem hiszem hogy baj lenne. Utána "hosszabb" mozgásokat is érzek. Lehet reflex szeruen jönnek ezek a remegések.
2023. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Remélem :) én 34.hétben járok.

A kisfiamnál ilyet nem éreztem, igaz az még 2018-ban volt, szóval lehet csak nem emlékszem.

Te hol tartassz?

Jó babavárást kívánok!🥰

2023. szept. 27. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Koszi! Én 32 hetes vagyok. Első baba szóval nem igazán tudom mi a normális! Neked is jó babavarast!
2023. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont most éreztem én is!!! Csak egyszer történik, nem csuklás. Én arra is gondoltam, hogy valami akaratlan mozgás és valahogy a magzatvíz így adja le... negyedik baba, előzőeknél nem volt ilyen vagy nem emlékszem, régen volt. Most vagyunk 30 hetesek.
2023. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, éretlen idegrendszer miatt lehet ilyen mozgás. Másik kérdés alatt azt írták, nyújtózkodik és emiatt beleremeg.
2023. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam születése után csinálta, mikor nyujtózkodott az egyik lábát mindig remegtette, védőnő azt mondta idegrendszeri éretlenség, ki fogja nőni. Most 2 hónapos, már pár hete nem csinálja. Elképzelhető, hogy bent is tudnak ilyet produkálni. Az első 2 nekem sem csinálta, sem kint, sem bent.
2023. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam erezni (38. het), de en ereztem az előző babaknal is. 6 es 3 evesek, nincs semmi bajuk.
2023. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remeg az izom, meg ahogy a hatos válaszoló írta. Nyújtozkodás. Felnőtt is remeg mindig, az ágyba mikor nyújtózik
2023. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!