Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta vannak fájásaim,...

Reggel óta vannak fájásaim, de össze vissza nem rendszeresen. Ezek a jóslófájások?

Figyelt kérdés
Nem tudom már eldönteni,mert elégerősek,de mégsesem erősödnek!Már teljesen kivagyok,mert ha a jóslóim ennyire erősek milyen erőslesz az igazi fájás?37 hétben járunk
2009. jan. 2. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
a jóslók is lehetnek nagyon erősek... viszont úgy tudod eldönteni, hogy igaziak-e, hogy beleülsz egy kád meleg vízbe. ha egy idő után elmúlnak a fájások, akkor csak jósló volt. ha nem, akkor érdemes mérni, hogy mennyi idő telik el két fájás között. ha már 5 perces fájásaid vannak, amik kb. 50 másodpercig tartanak, irány a kórház. Kitartás, hidd el, a fájdalom nagysága nincs arányban azzal a csodával, hogy gyermeked lesz! Sok sikert!
2009. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia igen ezek jóslók-nekem mondjuk abszolút nem voltak erősek és általában kis mozgás után el is múltak.Hidd el "csak" a toló fájások nagyon rosszak,de abból meg nincs sok-és úgyis arra gondolsz,hogy mindjárt meglesz a kicsikéd!Kitartás és boldog babavárást
2009. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a toló fájások nem is fájnak! vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? az már megkönnyebbülés. a josló sem fáj elvileg, ha kezd beálni kezd méregetni és pakolj! nekem csaka burokrepesztés után fájt az utolsó egy óra ami tényleg! toló már nem, akkor már arra gondolsz, hogy mindjárt kint lesz, az már csak pár perc..ne izgulj, gondolj arra milyen csodálatos lesz ha kibújik:)

sok boldogságot, kitartás!

3,5 hós kisfiú anyukája

2009. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!