Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájások lehetek rendszere...

Jóslófájások lehetek rendszeres 5 percesek? 32 hetes vagyok. Tegnap éjszaka rendszeresen 10szer jött alhasi görcsölés plussz haskeményedés. Aztán elaludtam. Ha 32hetesen van már jóslófájás akkor korábban fogok szülni esetleg? Vagy ez nem függ tőle?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok. tegnap éjszaka rendszeresen 10szer jött alhasi görcsölés plussz haskeményedés.. Aztán elaludtam. ha 32hetesen van már jóslófájás akkor korábban fogok szülni esetleg? Vagy ez nem függ tőle?
2009. aug. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
hu ezt nem tudom, nem lehet, hogy valami K betűset ettél? Mikor mész ctg-re? Ott biztosat tudsz, mielőbb menj.
2009. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Hát...azt mondják,ha négynél több van és főleg ilyen rövid idő alatt akkor az már lehet komoly.

Legközelebb nézesd meg,lehet h kinyíltál kicsit.

2009. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ettem semmi olyat..ctgre? fogalmam sincs mikor csinálnak elöször mert még eddig nem volt...
2009. aug. 2. 21:23
 4/8 A kérdező kommentje:
hmmm ettöl félek én is...hogy nyilik a méhszáj..bár még egy honapja zárva volt..de amugy is sokat keményedek..
2009. aug. 2. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
jaj, igen, ctg 36. héttől van, tényleg. Vagy nst, hol melyiket csinálják. És azóta nem éreztél ilyet? Úgy értem a mai nap folyamán?
2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia. Nem tudom megnyugtat-e amit írok, én 30h 4n terhes vagyok, sokat keményedek, és mostanában napi 1-2 alkalommal van nagyon enyhe menzis érzésem. A dokim múlt héten vizsgált, teljesen zárt a méhszáj. Azt mondta ha érzem ezt a menzis érzést akkor növeljem a magnéziumot. Napi max 1000mg-ot lehet bevenni, így ha érzem vagy keményedek, pihenjek le és vegyek be magneB6-ot. Én a Bérest szedem, abból napi 4-et nyugodtan be lehet venni. Túladagolni nem lehet, max másnap egy kicsit hígabb székleted lesz. :)

Minden jót kívánok! És boldog babavárást!

2009. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma még egyszer volt ilyen de hálistennek azóta nem..én is szedem a magnéziumot de ezekszerint nem hat kellőképpen..

köszönöm a válaszokat :)

2009. aug. 2. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Valószínű, hogy csak az erős melegfronttól volt. Nekem is többször van ilyen keményedés, amióta ennyire meleg van.


31hetes pocis

2009. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!