Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátfájástól problémás lesz a...

Hátfájástól problémás lesz a szülés?

Figyelt kérdés
sziasztok 15hetis kis mama vagyok és mar most rémült vagyok igaz ez a második terhesegem de az elsővel nem volt semmi bajom de most rettenetesen faj a hátam néha sírva tudnék fakadni a fájdalomtól pedig pihenek eleget ha több min1orat lábon vagyok akkor mar sántítok és nagyon faj de ha fekszem és felakarnék ülni vagy valami akkor meg sírva fakadok a fájdalomtól úgy h nem tudom eldönteni felkeljek vagy fékügyek vissza...volt mar ilyen valakinek? ugye attól meg normálisan fogok bírni szülni? köszönöm a válaszokért
2010. okt. 18. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális, nézesd meg magad egy orvossal. A terhesség vége felé ok, de 15 hetesen nem hinném, hogy ez így ok.

Ne hagyd magad leszerelni, akkor menj máshová.

Főleg, ha már napok óta tart.

2010. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mar több mind 2hónapija van ez így!! és mondtam az orvosnak de úgy tett hogy többet pihenjek de ha mar ettől többet pihenek akkor mar szinte nem is kelek fel az ágyból és az sem jó ha nem mozgok!
2010. okt. 18. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Én akkor is elmennék egy másik dokihoz, aki megnéz. (nem nőgyógyászhoz).


És lehet, hogy ajánl egy speciális tornát.

2010. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, ez biztos nem a terhességtől van! Lehet, hogy becsípődött valami ideg, de ha zsibbad is a lábad, akkor lehet, hogy gerincsérv...
2010. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat néha zsibbad de nem sokszor...
2010. okt. 20. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A szülést sztem nem befolyásolja.Nekem kb. a 3. hónaptól fáj a derekam.Illetve nekem a derekem,nem az egész hátam.

Állva,ülve nem,viszont ha fekszem,segítség nélkül alig bírok felkelni vagy átfordulni a másik oldalra.Sírni tudnék annyira fáj.34. hét,a doki nem tud vele mit kezdeni.

2010. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! nekem is pont ugyan ugyan érzésem van!!!
2010. okt. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!