Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet a MagneB6-t,...

Hogy lehet a MagneB6-t, Vasat, és az Elevitet egy nap bevenni, úgy hogy betartsd a szabályokat?

Figyelt kérdés

Szabályok:

MagneB6-t (napi 2x1, vagy 3x2) nem lehet a másik hárommal egy étkezéskor bevenni, viszont csak étkezés után lehet bevenni.

Elevitet (heti 2 szem)csak étkezés közben.

A vasat (nero-fero folgamma) (napi 2x2)csak étkezés előtt, és szintén nem lehet mással bevenni.

Más is szed ennyi mindent? Ti hogy oldjátok meg?


2010. okt. 18. 07:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt 29 hetes vagyok.
2010. okt. 18. 07:08
 2/5 anonim ***** válasza:
én az elevittel együtt vettem be a Magne B6-ot. Semmi bajom nem lett tőle.
2010. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a vas miatt vagyok így. Ugyanazt szedem, amit te. A pláne csak az benne, hogy tejjel, tejtermékkel egy időben nem lehet bevenni, vagy 1 órával előtte, vagy 2 órával utána. Így akkor veszem be, amikor épp eszembe jut, általában a 3-ból csak a délit szoktam étkezés előtt bevenni, mert akkor nem iszom tejet. :) Amúgy ha mindent betartanánk, ami a betegtájékoztatókban van, akkor az egész napunk arra menne rá, hogy mikor mit kell bevenni.
2010. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont ezeket kéne szednem, de elég rapszodikusan teszem. hajnalban, amikor felébredek pisilni, beveszem a vasat (ha nem ébredek fel, akkor délelőtt veszem be). reggeli után a magnéziumot, vacsi vagy uzsonna után femibiont (nem minden nap) és magnéziumot, lefekvés előtt megint a vasat...

26 hetes km

2010. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is úgy mint az utolsó válaszoló vas reggel este

vagy úgy hogy ha éhes voltam reggel akkor csak este vettem be - hétkor volt vacsi 9kor bevettem v. fél 10 kor-

2010. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!