Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen (19. magzati...

4 hetes terhesen (19. magzati napon) a 2241,7 HCG vérben az jónak számít? Jövő héten kedden megyek 6. heti első vizsgálatomra.

Figyelt kérdés

Fáradt vagyok nagyon fájnak a melleim, de se hányás se szagra érzékenység.. azért aggódom, hogy alig van tünetem.

Köszönöm, hogyha segítetek.



2023. okt. 2. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Menstruaciotol szamitva 5 hetes vagyok bocsanat, csak az applikacio azt elozo hetet irta.😄
2023. okt. 2. 15:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy érték nem mérvadó, lényeg, hogy 2 nap múlva duplázódjon. Egyébként jónak tűnik. 5 hetesen még nem jellemző a hányinger, stb. Legtöbbször a 6 . héten kezdődnek a durvább tünetek, de az sem mindenkinek. Valakinek semmi tünete sincs. Nekem a 6. hét közepén indult be a hányás, puffadás, undor mindentől.
2023. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
09.25-én még csak 182volt. Aztán ez pedig szombati ( 09.30) érték a 2241,7.
2023. okt. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!