Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangos vizsgálaton pár...

Ultrahangos vizsgálaton pár nappal kisebb a baba, számít ez? 25 hkm.

Figyelt kérdés
Holnap lesz 26. hetes. Ma vizsgáltak ultrahangon és a doki annyit mondott, hogy 25 hetesnek felelnek meg a méretek. Eddig mindig pont akkora volt, amekkorának lennie kell. A fogantatás napját is tudom pontosan.
2012. júl. 9. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. 34. héten 33-nak felelt meg. 36. héten pedig már 37-nek. Én sem értettem.
2012. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Nekem van amikor nagyobb, és van amikor kisebb!

Én is tudom a pontos napot!

Ilyenkor már vannak olyan hetek, amikor lassabban fejlődnek, és van olyan, hogy gyorsabban!

Ilyenkor már mindegyik babának saját üteme van!!

Nyugi! A dokid mondaná, ha valami nem oké!!

Boldog babavárást!! :)

34hkm

2012. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj.

A gép nem mérlegel, neki be van állítva, hogy ekkora BPD, ekkora AD stb stb. ennyi idős terhességet jelent.


Mivel az uh elég szubjektív, így akadhatnak tévedések. Hiszen egy hét különbség 0,5 1 cm-t jelent:)

2012. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó uh-n (36. héten,és én is tudtam napra pontosan mikor fogant:-) ) csak a combcsont hosszát és a feje nagyságát nézte a doki- más adatot szerintem az őskorban nem mértek,amikor még ő kezdte a praktizálást :-) - és az egyik 3 héttel volt kisebb,a másik 1 héttel volt kisebb az olyankor szokásosnál- leellenőriztem uh kalkulátoron is. A lényeg,hogy időre, átlagos méretekkel,3340 g-mal és 51 vagy 52 cm-vel született a lányom,tök arányosan :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már kisebb nagyobb és pont akkora is, de azon nem nagyon lepődtem meg mikor nagyobb volt mert apukája 2m magas és félek is kicsit hogy pár év múlva ő is "lenéz" majd a kis 160 centimmel :-D
2012. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kedves anyukák.
2012. júl. 9. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!