Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses vizsgálaton...

Cukorterheléses vizsgálaton az éhgyomri érték 4.4, a 2 órával későbbi 6.3. Ez jónak számít?

Figyelt kérdés
Sajnos csak másfél hónap múlva kaptam időpontot a kiértékelésre.
2009. júl. 30. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is pont ennyi, tegnap lett eredmény. Tökéletes, azt mondták.


31hetes pocis

2009. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Most megnyugodtam, mert elég rosszul lettem a löttytől.
2009. júl. 30. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó bizony. Legalább az enyém lett volna ilyen jó. Na de másfél hónap?! Mi lett volna ha magas akkor addig mi lett volna veled? Hát ezt én nem értem...
2009. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó eredmény. Az enyém a közelében sincs :((

De mi az, hogy 1,5 hónap????? Másnapra megvolt az eredményem, és nagyrészt így szokott lenni én úgy tudom

2009. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy szabadságon vannak, nincs elég orvos.Megjegyzem szegedi vagyok, ami nem is egy kisváros.Az eredményt elkérhettem, így legalább meg tudom kérdezni mástól.De azt nem tudom, ha valami baj lenne, akkor ki foglalkozna vele...
2009. júl. 30. 12:58
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Én meg azt nem értem hogy ha tudod már az eredményt, akkor azon mit kell kiértékelni? A 6,3-as érték jó, ezen nincs mit nézegetni.
2009. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az eredmény mellett a papíron fel szokták tüntetni a referencia tartományt, hogy mettől-meddig jó.

Nézd meg a lapot, amit adtak, rajta kell lennie. Egyébként, aki kiadta neked, szólt volna, ha valami nem jó, úgyhogy nyugi.

2009. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 7,4. kicsi diéta kell.de a tied tökéletes.28 heteske.
2009. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs saját orvosod?Én is szegedi vagyok.Megtörtént a vérvétel,pár nap múlva kikértem az eredményt(különben nem adják,a rendszerben nézi az orvos)elmentem az orvosom magánrendelésére még azon a héten.Cukor profilt javasolt,írt elő.Mielőtt bementtem a klinikára kellett még mennem a belgyógyászhoz,ő 160 gr szénhidrát diétára fogott.A klinikán rossz lett a profilom,levettek 150 gr diétára így jó lett. A terhelásen egyébként az éhgyomri 5.0 volt a terheléses 8.3

34 hetes pocakos

2009. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes!!!!!!
2009. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!