Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyílt lángon sült ételek...

Nyílt lángon sült ételek okozhatnak gondot a füst miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet buta kérdés lesz, előre szólok 😅😅 23 hetes vagyok és kollégám esküvői vacsija egy olyan helyen lenne, ahol ott a teremben nyílt lángon készül a kaja. Pár napja voltunk ott megnézni, nyilván elvezetik de azért volt füst a teremben, ami ugye zárt. Egy vacsi erejéig (két óra kb gondolom) mennyire lenne ez ártalmas?

Ha nyílt részen lenne nem gondolkoznék, de így nem tudok dönteni, nem szeretném hogy gond legyen. Nem fulladoztam, de azért büdi volt, nem tudom a baba mennyit kapna belőle.

Köszönöm!


2023. okt. 4. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyílt láng meg a parázs nem ugyanaz!

Másrészt egész biztos, megfelelö füstelszívó berendezés van, különben mindenkinek baja lenne.

2023. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm dolgozott ott, pár hónap alatt elég szép köhögést fejlesztett ki magának. Tudom, ő tízen órákat töltött ott, de azért akkor is aggasztani kezdett a dolog.
2023. okt. 4. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted akiknek a lakásban van fatüzelésű kályha, azok ösztől tavaszig kimennek a házból, mert füst van? Vagy amikor a nagyszüleid(meg a többi ősöd) fával fűtöttek és föztek, akkor lett valami baja a gyerekeiknek? Most ezt a kerdést tenyleg komolyan gondolod, vagy amint elküldted máris megbántad?

Lemerném fogadni, hogy 2-4 hónap múlva, majd azt fogod megkérdezni a gyakorin, hogy a sterilizálás után hányszor kell újra sterilizálni, hogy a vízcseppek is eltűnjenek mindenhonnan, és hogy azok amúgy ártanak-e?...

2023. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként terhesség előtt nem is lett volna kérdés :D csak a baba miatt kérdőjelezek meg mindent, nehogy gond legyen 🙄🙄
2023. okt. 4. 11:39
 6/9 A kérdező kommentje:

Jól van, azért nem kell ilyen lekezelőnek lenni és megítélni engem egy kérdés alapján ami felmerült bennem, köszi


A normális válaszokat köszönöm!

2023. okt. 4. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen meg voltam őrülve a grillért.

Majdnem minden nap grilleztünk, mert azon kívül semmi nem maradt meg bennem. Szóval nyeltem be füstöt rendesen. Ennek ellenére köszi, jól vagyunk. Már 2 éves a lányom

2023. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2023. okt. 4. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező: Nyugodtan menjél el,ha meg vagy hivva. Nem füst mentes a hely,az nem baj.Ha szabadba van,akkor nem árt a babának.
2023. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!