Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhangfigyelővel...

Angelsounds szívhangfigyelővel a magzat mozgásokat is hallani?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok ma, 11 hetes kora óta megtalálom a szívhangot, de az utóbbi pár napban miután befogom a jelet pukkan egyet, és arrébb megy a hang. Mintha elrúgná magát. Lehetséges?

2023. okt. 6. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor a védőnő kereste a szívhangot, akkor is volt egy nagy hang, akkor rúgott, és ment odébb. (A fiam nagyon nem szerette az ultrahangot és a szívhangfigyelést 😄)
2023. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Én láttam angol nyelvű YouTube videóban, hogy a szivhang figyelő alatt a baba rúgott és hallani lehetett a szivhang figyelőn. Kismama pocakja is, mozgott akkor fekve
2023. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Igen, sőt, az enyémnek a csuklását is hallottam, fel is vettem, hogy megmutassam a család többi tagjának.
2023. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!