Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds 200s szívhangfigye...

Angelsounds 200s szívhangfigyelővel kapcsolatban nektek volt ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Az normális, ha csak 1-2 másodpercre találom meg a baba szívhangját?

Még csak egyszer próbáltam megkeresni, és néha sikerült is befognia a készüléknek a megfelelő tartományból szívhangot, azonban igazi görbét nem tudott rajzolni belőle, mert 1-2 másodperc múlva már nem találta. Ez normális? A saját szívhangomat rendesen megtaláltam.

15 hetes vagyok.


Köszi előre is!


2021. jan. 29. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 hetesen még nem is szokták nézni, nekem a védőnő is csak 19 héttől nézte (volna, de épp nem volt jó a doppler). Még nagyon picike, nehezen található meg, mert könnyen elmocorog. Ne aggódj. :) várj vele pár hetet.
2021. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem aggódok, igazából olvastam, hogy változó, ki mikor találja meg, inkább csak kíváncsiság :)

Érdekel, hogy az a pár másodperc vajon a baba, csak azonnal elúszik onnan, vagy szórakozik velem a technika :)

Az én védőnőm elvileg már a 16. heti találkozón fog hallgatózni egyébként is, azért próbáltam meg.

2021. jan. 29. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes múltam, a védőnő egyszer sem nézett szívhangot. Én régebben szoktam, de nem szereti a baba, mindig arrébb mászik. Nem is zaklatom feleslegesen.
2021. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen vettem Angelsoundsot és én mindig megtaláltam, elég sokáig. Inkább az utóbbi időben van olyan, hogy 1-2 másodpercig hagyja magát a kisasszony, majd jól megrugdos és odébb megy (33+3). Biztos a babát találod meg?
2021. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a védőnő, mindig fogja nézni. Ezek szerint ez is változó náluk.


Egyáltalán nem biztos, azért is tettem fel a kérdést, inkább hajlok afelé, hogy az nem a baba.

2021. jan. 29. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok.

Ha a baba, akkor egyértelmű, nagyon hangos galoppolást, kopogást kell hallanod. Ha inkább gyors suhogás, az a köldökzsinór. Ha egyik sem, akkor a saját eredet sikerült elcsípned.


https://www.youtube.com/watch?v=z7AdQl3Iy70


Itt hallod a köldökzsinór (1.) és a szívhang (2.) közti különbséget, bár a szívhang még egyértelműbb szokott lenni :)

2021. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm! Őszintén szólva fogalmam sincs ezek után,melyiket hallhattam, majd valamikor még megpróbálom, de túl gyakran se szeretném zaklatni a picúrt.

Csak azért vettem a kütyüt (használtan), mert nagyon sokára lesz még a 20. heti UH, jó lenne mondjuk heti egyszer meghallgatni, amíg nem mozgolódik.

2021. jan. 29. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól fog jönni ha majd mozog és mondjuk nem érzed egy napig és meg akarsz nyugodni hogy minden rendben csak lustálkodik.

Amúgy lehet elmegy onnan, nem tetszik neki. Meg nagyon picike, könnyen elmozdul, el úszik még előle 😅

2021. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!