Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fehér folyás...

Terhesség alatt fehér folyás és viszketés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapos terhes vagyok. Pár napja kezdett el fehér krémes folyásom lenni, nagyon ritkán viszket is picit a hüvelyem, és a hüvelybemenetnél fáj is, égő érzéshez hasonló. Csütörtökön voltam ezzel nőgyógyásznál, a ph érték normál, a babával minden rendben, megvizsgált, azt mondta, hogy semmit nem lát, minden rendben van kívül - belül. Azt mondta, hogy ez normális lehet. Viszont engem csak nem hagy nyugodni ez.. ez tényleg normális? Nem kell aggódnom miatta? A baba miatt?
2023. okt. 7. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én végig ezzel küzdöttem terhesség alatt kisebb nagyobb szakaszokkal.

Canesten krémet javasolt a nőgyógyász (nekem kívül a szeméremdomb viszketést) meg hüvelykúpot.

2023. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gynoxin 200 kúp volt

/1

2023. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fehér folyás teljesen normális.Az hogy viszket, az már kevésbbé :(
2023. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első 10, 12 hétben majd meghülyültem, úgy viszketett... a doki nem adott rá semmit, azt mondta ez normális. vagy 3 vizelettesztet csináltak, egyik sem mutatta az őkát, aztán meg elmúlt. Az erős folyás végig megvolt, az is normális, azt mondták.
2023. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ügyeleten voltam ilyen panaszokkal, egy péntek este, mert nem mertem nekimenni így a hétvégének.

Kenetet vettek és bebizonyosodott, hogy candida-fertőzésem van, arra kaptam kúpot. A doki annyit mondott, hogy nyugodjak meg, csak a kezeletlen fertőzés lehet káros a babára.

Ha neked ezt kizártàk, akkor nem tudom, mi lehet a baj, lehet a biztonság kedvéért felkeresnèk egy másik dokit, bár ha benne megbízol, akkor nem kell, gondolom alaposan megnézett.

2023. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A folyás a terhesség alatt, normális. A viszketés azt kezelni kell.
2023. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!