Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali méhlepényem van...

Mellső fali méhlepényem van és beletenyerelt a tesó a hasamba... Így veszélyesebb?

Figyelt kérdés
Szerintem pont oda nyomta a kezét ahol a lepény van. Fájt is egy ideig ott a hasam. Ez kb 30 perce volt. Sérülhetett a lepény így? Álltam közben, a lányom is előttem, de egyszercsak tenyérrel megfordukt és meglökte a hasam véletlenül. 18 hetes vagyok

#ütés #Méglepény
2023. okt. 7. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj.
2023. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Chuck Norris kislány változatával élsz együtt, akkor nincs gond.
2023. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
😅 Hát tud alkotni... Tenyerelt ő már belém (vagyis a hugiba) fekvő állapotban erősebben is, csak az valahogy nem fájt.
2023. okt. 8. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérzés és görcs van? Nézesd meg ultrahangon, szív hang figyelő. Ha semmi panasz, akkor nincs baj. Hány év lesz, a gyerekek között? A baba benned védve van mindentől, nagy tesó dolog ki védhetetlen. Nagy tesók ilyenek, hogy neki mennek, meg ütik anya terhes pocakját. Benne a kistesot
2023. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!