Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 2 éves kislányom teljes...

SOS! 2 éves kislányom teljes erőből véletlenül, beletenyerelt a hasamba, pont ott ahol a baba van,16 hetes vagyok, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

nagyon ideges vagyok,. nagyon fájt abban a pillanatban,

pont feküdtem ő meg megbotlott és beletenyerelt ..

tiszta ideg lettem,

mit csináljak?? FÉLEK HOGY ÖSSZENYOMTA A BABÁT



2012. máj. 22. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem nyomta össze, biztosan nincs semmi baja, ne aggódj! Megvédi őt a magzatvíz, burok, stb, kitalálta ezt a természet. Nem hiszem hogy a lányod súlyától baj lehetne.
2012. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért össze biztos nem nyomta.De ha az megnyugtat akkor menj el dokihoz egy uh.-ra.Valószínűleg én is elmennék.
2012. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

tényleg tiszta ideg vagyok, gondolhatod hogy teljes erőből belenyomott a hasamba, épp ott ahol a baba van, a minap voltam ultrahangon azért tudom hogy pont ott van..

..

2012. máj. 22. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, hogy mitől vagy tiszta ideg? A te stresszedet a magzat is megérzi.

Egyrészt, a "baj" már megtörtént, tehát az idegesség semmit nem fog megváltoztatni. Menj el dokihoz, ha az megnyugtat, de a jelenlegi stresszed teljesen felesleges. Ha lett valami baja a nyomástól a magzatnak, akkor most mit tudsz csinálni? Mert szerintem semmit.

De a születendő gyermeked burokban és magzatvízben van, amelynek egyik feladata pont az ütődések elhárítása is.

2012. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

2.vagyok

Elhiszem hogy ideges vagy.De ha megbotlott akkor véletlen volt,a kislány nem tehet róla.Tudom milyen egy 2 éves,az én lányom is ennyi idős.

2012. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én nem is mondtam hogy tehet róla.

azóta is fáj.. lehet mindjárt felhívom a védőnőmet megkérdezem mi legyen, lehet beugrok holnap az ultrahangba..

2012. máj. 22. 20:06
 7/13 A kérdező kommentje:

egyébként milyen kérdés az hogy mitől vagyok tiszta ideg?.

szerinted?...

2012. máj. 22. 20:07
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az egyik barátnöm utolsó hónapban neki ment hassal egy oszlopnak (olyan hasigérönek, épp hátra fordult).

Egy másik barátnöm meg leesett 3 m mélyen egy csigalépcsön 35 hetesen.


Mindegyiknek (pedig teljesen más ország és orvos) azt mondta az orvos hogy ha nem vérzik, nem görcsöl akkor semmi baj nincsen, a baba be van rendesen csomagolva, meg sem nézték nekik.


Nekem a lányom kb napi 200x mászik a hasamon fel le, nyomja gyötri. Most 34 hetes terhes vagyok, és ez van, másfél éves még nem tud óvatosan ölelni.

2012. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj ide! a kisbabádat úgy képzeld el odabent, mint egy nejlonzacskóban lévő aranyhalacskát. A nejlonzacckó jól meg van kötve, hogy tartsa a vizet. Namost, ha ezt a nejlonzacskót elkezdik ütögetni oldalról, felülről, alulról stb. ütögetni, az aranyhalacska éppolyan békésen fog ott úszkálni.

A természet tökéletesen jól megalkotta azt, h a babát védje a magzatvíz, magzatburok és az izmok. Sokkal nagyobb védelemben van odabent, mint idekint lesz majd!

2012. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi !

felhívtam a védőnöt, ő is azt mondta hogy biztos rendben van minden,védi a burok, ilyesmi amiket írtatok..

nekem eléggé régóta mozog már , figyeljem a mozgásokat és ha vérzek vagy valami szokatlant észlelek, hívjam fel.


most kicsit be keményedett azóta,iszok egy magnéziumot,és lefekszek.

reméljük minden oké..


na meg megyek wc-re mert idegességemben még a hasmenés is rámtört.


sziasztok

2012. máj. 22. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!