Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel óta sárgás folyásom...

Ma reggel óta sárgás folyásom van, és ha pisilek kicsit kellemetlen égető érzés,és utána is. 26 hetes terhes vagyok, de ma nem tudom felhívni az orvost. Szerintetek holnapig nem lesz baj? Vagy esetleg valami praktika rá ami jó?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezen terhesen csak az antibiotikum segített.

Esetleg ha nagyon rossz, ügyeletre be tudsz menni vagy felhívni.

Bár terhesnek nem tudom, hogy látatlanban írnak-e fel valamit.

2023. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

24 hetes terhességtől a szülőszobára kell menni az ilyen tünetekkel és ott rögtön megnézik a vizeletet/ hüvelyváladékot és szükség esetén írnak fel antibiotikumot vagy hüvelykúpot.

Érdemes menni minél hamarabb, mert koraszülést okozhat egy felszálló húgyúti fertőzés.

Persze holnapig nem valószínű, hogy baj lesz, de tovább ne halogasd!

2023. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre semmi nem jó.Azonnal kórház!Ugyanis a fertőzés ádthat a babának és nagy baj is lehet belőle .
2023. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta elmúlt az égető érzés és a folyás is

De kedden megyek dokihoz

2023. okt. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!