Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek meddig tartott az erős...

Kinek meddig tartott az erős mellfeszülés, fájdalom?

Figyelt kérdés
3 hete lett pozitív a tesztem, nagyjából 2 nappal később kezdődött a mellfeszülés. Eleinte nem volt vészes kb. mint mielőtt megjön, de aztán átment inkább fájdalomba és úgy érzem napról napra erősebb. Már a vezetést is, ha tehetem kerülöm, mert nagyon kátyúsak az utak, nem igazán lehet jól kikerülni és minden döccenő fájdalommal jár. Fura, hogy semmi más tünetem nincs, de ez nagyon erősen jelen van. Akinek ugyanígy jelentkezett ez a tünet kb.meddig tartott? Vannak napok mikor sokkal enyhébb, de most napok óta erősen fáj.
2023. okt. 8. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A második terhességemkor volt ilyen. Elképzelni sem tudtam hogy ennyire tud fájni. Durván az első trimeszter végéig tartott. Aludni is csak melltartót tudtam de minden egyes megforduláskor folyt a könnyem.
2023. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
1 vagy max. 2 hétig tartott. Annyira nem sokáig, de a férjem meg akart ölelni, majd bepisiltem úgy fájt, durva volt. 😅
2023. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
24 hétben tartok és fáj a fogantatástól kezdve.Van hogy erősen de leginkább gyengén fáj.Ez teljesen normális folyamat.Nő a mell, dolgoznak a hormonok.
2023. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

16.hetben vagyok, semmi bajom, de a mellem borzasztóan fáj.

A első terhességemnel ilyenkor már elmúlt.

2023. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-3 hétig tartott az az irtó feszítő, fájdalmas állapot, a pozitív teszt után pár nappal kezdődött. Még a lepedőtől is fájtak, csak sportmelltartóban tudtam aludni.

Időszakosan néha most is fájnak a mellbimbók, de már inkább csak érzékenységnek mondanám.

18 hkm

2023. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél addig, míg meg nem állapították, hogy elhalt az embrió :(

A másodikkal sokkal kevésbé fájt, voltak olyan napok, mikor nem is éreztem, aztán megint fájt egy picit, de a 12. hétre teljesen elmúlt.

2023. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második trimeszterben elmúlik, de nem mindig. 6# részvétemet
2023. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!