Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok másképp...

Mit csináltatok másképp vetélés után? Milyen vitamint szedtetek? Elmennének home office-ba?

Figyelt kérdés

13 hete volt egy spontán vetélésem (9hónapot vártunk rá).

Most úgy néz ki kopogtat a gólya.

Most első próbálkozásra sikerült .

Femibion 1-et, magnerotot es omega3 vitamint szedek.

Orvosommal ma délután konzultálok.

Munkámat home office-ban is tudom végezni, így szerintem kérni fogom, hogy minél többet tudjak pihenni.


2023. okt. 9. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csin@ltam másképp. Nem fejlődött tovább a petezsák, tudtam, hogy ilyen megesik, nem gondolom, hogy ezen bármiféle vitamin vagy pihenés segít.
2023. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

1-es vagyok, ez egyébként két egészséges terhesség között volt.


De most amire célzok, hogy nyilván kérhetsz HO-t, ha akarsz, de nem azon fog múlni a terhesség megmaradása, hogy az irodában cagy otthon pötyögsz-e a gépen.

2023. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Parásabb lettem😁

Nekem sajnos, azóta még nem kopogtatott, de remélem, ami késik, nem múlik.

Amúgy ugyanazt szedem, amit előtte is, fokozni már nem nagyon lehet. Illetve, most a + teszttől fogok kapni progit. Nem valószínű, hogy az volt az ok, de a korom miatt a dokim jobbnak látja, biztos, ami tuti.

Illetve, a terhesség alatt a sportom elengedem.(Az előzőnél pont nem voltam más okból,de az volt a terv, hogy folytatom. Ez változott.)

Gratulálok és drukkolok, hogy minden rendben legyen!🤞

2023. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok a sok siker terhességért, kérdező és válaszolók. Mindent ugyan úgy kell csinálni, ahogy eddig. Kérhetsz otthon dolgozást, de nem ezen fog múlni. Az ember lánya persze, hogy fél és aggódik 1 vagy több vetélés után. Vannak ritka esetek, hogy vetélésnek hiszik közben, meg a magzat életben marad és egészséges lesz. Üres petezsák ritkán, akár később is változhat és embrió fejlődhet.
2023. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindent ugyanúgy csináltam, csak a futást hagytam abba. Amúgy lehet pont azért is maradt meg a baba, mert a hó és hideg miatt pont nem tudtam menni az ovuláció után kb. 2 hétig, a pozitív teszt után meg nyilván már eszembe sem jutott, maradtam a sétánál.

De ugyanúgy dolgoztam, sőt, túlórázgattam is, igazából nekem jó is volt a sűrű munka, mert az elterelte a figyelmem, hisz a vetélés után én is elég parás lettem.

Ja, és nagy bánatomra jobbnak láttam a forró fürdőt is hanyagolni, pedig az nekem télen addig létszükséglet volt...

A vitamint meg egyik terhességnél se vittem túlzásba, sima terhesvitamint ettem, meg a másodiknál +D vitamint, de azt amúgy is eszegettem hébe-hóba, mert tél volt.

2023. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csökkenti a vetélés előfordulását a pihenés meg a fekvés.
2023. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a terhesség, ami irodaba bejárástól elmegy, nem életképes. Nem kell emiatt ho-ba menned. Inkább az intim higieniara figyelj, illetve nulla alkohol es nulla aktiv-passziv dohanyzás. Ha edzel, a pulzus ne menjen 140 fölé.
2023. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A 12. het elott minden 4. terhesseg, azaz 25 % vetelessel vegzodik. Ezzel nincs mit tenni, semmi koze sem a vitaminhoz, sem a piheneshez.

Eletkeptelen volt a magzat, nem a te hibad, es fejre is allhatsz a kovetkezonel, akkor sem rajtad fog mulni, hogy a mostani eletkepes lesz-e. De biztosan, ebben kell hinni.

2023. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csináltam másképp, semmivel nem szedtem több mindent
2023. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmilyen okot nem találtak a két vetélésem mögött, ezért nem csináltam semmit másként. Nyilván, ha kiderül cukorbetegség, akkor kezelem, vagy pajzsmirigyalulműködés, stb. De semmit nem találtak, így jobb híján, bármennyire a padlóra csapott, betudtam annak, hogy a természet szelektál.

Szóval ugyanazt csináltam, mint előtte, ugyanúgy edzettem (nem extrém sportoltam, amit abba kellett volna hagyni, most csak azért nem csinálom már, mert fáj itt-ott, nem esik jól), ugyanazt a terhesvitamint szedem, ugyanúgy dolgozom (mondjuk én teljes home office-ban toltam eddig is, de nekem eleve erre van igényem).

2023. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!