Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fantomterhes vagy menopauza?

Fantomterhes vagy menopauza?

Figyelt kérdés

Férjemmel mindent elkövetünk, hogy ne legyen több gyermekünk. Én már 40leszek, nem szeretnék többet szülni, köszönöm, kibabáztam magam. Viszont nincs 100% biztonság. A menzesz időben jött, bár elég gyér volt és tovább tartott. (másfél hete)

Minden terhesség utaló tünet jelen van azóta, pechemre a reggeli terhességi teszt invalid. Én még ilyet nem láttam, de egy árva csík sincs rajta :D

Nyilván lesz egy ismétlés, de addig is, valaki járt már így?

Barátnőm szerint simán lehet menopauza kezdete is akár. Nem korai?

Sosem voltak nőgyógyászati problémák.



2023. okt. 9. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egyiksem lehet, mert az álterhesség ritka és az egy betegség. Tesztelhetnél később is. Menopauza nem kizárhato, és nem korai lenne. Nőgyógyász és a ultrahang, vizsgálat tud biztosat. Kevés az esélye, de nem lehetetlen, hogy tényleg terhes vagy.
2023. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, volt menzeszed. Abból hogyan jön neked a menopauza?!


Nemakartok több gyereket, aktívan szexeltek, de csak 1 teszted van otthon...


Eskü, semmilyen téren nem értem a gondolkodásod...

2023. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tesztet reggel vettem, nincs itthon, minek lenne.

Mensesz nem kizáró ok a terhességre. Az első gyerekemnél 2hete nem jött meg mikor orvoshoz mentem és voalá az UH-on egy 9hetes baba integetett. A menopauza első tünetei az elhúzódó vagy össze vissza menzesz, sajnos van akinél évekig, mielőtt végleg elmarad. A terhesség se kizáró ok, csekély ugyan védekezés mellett is, de előfordulhat. A teszt meg ma reggel jól kitolt velem. Orvos október vége, ha negatív lesz a teszt, addig is jó tudni esetleg, hogy ez a korral járhat, vagy mifene.

2023. okt. 9. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A menopauza inkább 45, de létezik korai menopauza. De: az ilyen előfordul minden nagyobb ok nélkül, hogy késik, kimarad vagy gyengébb a vérzés. Ha nem rendszeresen ilyen, akkor semmi gáz. Előfordul. Persze vegyél egy másik tesztet, de szinte kizárt a terhesség. A gyenge vérzés oka lehet egy átmeneti hormonzavar, ami miatt nem lett elég vastag a méhnyálkahányta.
2023. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező veled??
2023. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Terhesség kizárva.

A tünetek megmaradtak, nem múlnak. Azóta néha vérezgetek,mellfeszülés, és egész nap aludnék.

Most kéne megjönnie, megvárom, mi lesz utána, ha a tünetek nem múlnak azzal együtt, elmegyek az orvoshoz.

2023. okt. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!