Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hölgyek ha megszülik az...

A hölgyek ha megszülik az összes tervezet gyereküket huszonévesen és harminc ix évesen,akkor 40 éves koruktol,miért nem akarnak babázni meg szülni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk azért, mert addigra megszülték az összes tervezett gyereküket? Ha kettőt akar valki és 30 évesen még vana kettő, miért szülne negyven evésen meg egyet, amit nem akar és nem tervezett?
2021. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Talán azért, mert már kielégült a megszült gyerekekkel az a vágyuk, hogy babázzanak, és nincs feltétlenül folyamatosan igényük erre. Talán más céljaik és vágyaik is lehetnek a babázáson kívül, amik előtérbe kerülnek.
2021. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Én akarok :)


Aki nem, annál már gondolom megvan a kívánt létszám vagy nincs olyan helyzetben különböző okokból. Egyébként nem igazán értem a kérdést...

2021. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Minek szüljön még, ha nem akar többet?

A nők nem tenyészkancák.

2021. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Kb. ez a 3. ilyen kérdés. Beakadt a lemez? 😂
2021. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki akar az akkor már tini gyerekei mellett újra kisbabát gondozni. ÉS NEM BABÁZNI, NEM JÁTÉKBABÁRÓL VAN SZÓ BASZKI🤦‍♀️ a nő csak szüljön? Nem lehet más életcélja, karrierje, vágyai?
2021. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónapja teszel fel ugyanolyan kérdéseket átfogalmazva.. mi ennek az értelme?
2021. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként a kérdésedben ott a válasz, megszülték az összes tervezett gyereket 20-on vagy 30 évesen.

Hozzá teszem sokan teljesen tudatosan alakítják úgy, hogy 35-40 éves korra már teljesen befejezzék a családtervezést.

2021. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

1. Mert az ember nem feltétlenül azért szül, mert babázni szeretne.

2. Azért 40 évesen az ember már nem annyira aktív, nem bírja olyan jól az éjszakázásokat, meg a négykézláb mászkálásokat.

3. Sem a terhesség, sem a szülés nem élvezet, nem azért csinálja az ember, mert örömét leli a szituációban.

4. Nem mindenki akar élete végéig otthon maradni és megragadni a főzés-mosás-pelenkázás triumvirátusnál, sokunknak rendes munkánk van, amit szeretünk.

5. Végesek lehetnek a financiális lehetőségek.

6. Valakinek más álma is van, nem csak a gyereknevelés, én pl imádok utazgatni, vannak hobbijaim - nem mondok le ezekről örökre azért, hogy Kövér László, Orbán Viktor, vagy akárki este arra tudja verni, hogy én már az n+1. babámat szülöm.

7. Nagyon nem teljesedek ki abban, hogy hétfőtől vasárnapig minden napom ugyanúgy néz ki és ugyanazokat a dolgokat csinálom, nagyon várom már, hogy dolgozhassak újra.

2021. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
20 évesen meg volt a 2,én mindig 3 mat akartam de 20 év alatt győztem meg az uram, mikor megszületett és azóta úgy érzem 4el lenne teljes az élet, de nálunk a férj nem szeretne.
2021. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!