Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan,hogy a nőnek olyan...

Van olyan,hogy a nőnek olyan tünetei vannak,meg olyan korba van hogy nem lehet terhes,gyerekem se lehet,de mégis terhes lesz,mégis teherbe esett?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek papírja volt róla,hogy meddő!!!Két gyermeke van,mindkettő természetes úton fogant?)))Ilyesmire gondoltál?a kora mondjuk átlag volt akkor...
2020. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Az 55ev a te korod? Amúgy ha még össze vissza megvan akkor terhessegre is van esély.A klimax ilyen szempontból veszélyes.Nagymamam 46 évesen szülte a nagybátyám,aki alig 1 évvel idősebb nálam 😁

De van meddő ismerősöm is,aki természetes úton teherbe esett pedig sok orvos ramondta hogy soha nem lehet gyereke.

2020. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Valamelyik nap olvastam, hogy Tóth Gabi is meddő és mégis megszületett a csodababája. (Nem vagyok fan, csak pont témába vág) barátnőm anyja pedig szintén klimax alatt lett terhes. Nem olyan ritka az.
2020. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ez a "papírja van róla, hogy meddő"...a meddő nem diagnózis...minden pár, akinek egy év próbálkozás után nem sikerült teherbeesni, "papíron" meddő. A nagy részüknek mégis sikerül később. A meddőség úgy él az emberek fejében, mint valami változtathatalan állapot, pedig nem az. Az egyetlen dolog, ami véglegesen meddővé tesz egy nőt, az, ha nincs méhe...akkor lehetetlen teherbe esni. Meg ha már 100% túl van a klimaxon.
2020. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 14 éves korom óta fájt kétoldalt az alhasam es a derekam, sajnos az orvosoknak soha nem sikerült kideríteni mi az oka. Próbálkoztunk is jó par hónapot, én biztos voltam benne hogy a hasfájás az oka, azert nem jön össze mert el vagyok záródva. A kivizsgalasok a párommal kezdődtek találtak is nála alacsony spermiumszámot. Spontán már nem volt esélyünk Meddőségibe iranyitottak. Ug beszéltük meg az idopontot, hogy a következő ciklusban félidőre essen. Aztán csak vártam, vártam és vártam hogy megjöjjön. Végül le kellett mondanunk az időpontot :D
2022. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!