Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelybe nyilalló kellemetlen...

Hüvelybe nyilalló kellemetlen fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 23-ik hétben járok és tegnap este óta időnként hüvelybe/fenékbe nyilallást tapasztalok.

Magnosolvot ittam már, kis időre elmúlik aztán újra érzem.

Amilyen gyorsan jön a kellemetlen érzés annyira gyorsan is megy.

Tapasztalt valaki hasonlót?😌

Elég kellemetlen érzés és kicsit meg vagyok ijedve.



2023. okt. 9. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2023. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg. Sajnos tök normális :D nyúlnak a szalagok és plusszban lehet, hogy vmi ideget nyom a baba.

Nekem a második terhesség alatt, mikor a fiam mocorgott, valahogy úgy eltalált egy ideget mindig (szülés napjáig csinálta a kis drága), hogy azt hittem ott halok meg. Változatos helyszíneken.pl boltban, utcán stb.

Kitartást kívánok! Lesz még cifrább is, nem akarlak elkeseríteni.

2023. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:

Köszönöm a válaszod!

2023. okt. 9. 20:27
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:

Próbálok nem foglalkozni vele, de annyira ijesztő, mert eddig ilyen szinten ezt nem tapasztaltam.

Ha sétálok akkor semmi bajom, amint le fekszem hanyatt vagy az oldalamra akkor villámcsapás szerűen jön és az alhasamból egy pontról érzem, hogy hol a hüvelyembe hol a fenekembe hasít ez az érzés.

Arra gondoltam, hogy a baba lehet, mert délután pont a hasamon volt a kezem és eléggé lent éreztem a mocorgását és amikor mozdult egyet jött is a nyilallás.

Fel készültem mindenre, amiket lehet tapasztalni, azokat mind megtapasztaltam eddig.😅

Köszönöm, hogy írtál!😊

2023. okt. 9. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy írod, valóban úgy hangzik, hogy a baba talál el valami ideget. Nyugi, semmi gond ezzel.
2023. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm, hogy írtál!

2023. okt. 9. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is időnként van ilyen, de magától elmúlik. Kitartást és jó egészséget. ☺️
2023. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, egészen a 15. hét óta, de nekem teljesen random helyzetekben. Állva, ülve, fekve, séta közben, mindegy. Ahogy mondod, villámcsapáshoz hasonlítható szúró érzés a hüvely felé. Az orvosom szerint ez is az ínszalagok, izmok, ízületek mozdulásával jár.
2023. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!