Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki, aki onnan sejtette,...

Valaki, aki onnan sejtette, hogy babát vár, hogy semmi jele nem volt annak, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Minden hónapban a menstruáció előtt 1-2 héttel már éreztem a jeleket. Mellfeszülés, hányinger.. stb.

De most semmi ilyet nem tapasztaltam.

Mindenesetre tudnátok írni olyan tapasztalatokat, hogy konkrétan az volt a jel, hogy nem volt “jel”?

Nagyon szívesen olvasnék ilyeneket!

Köszönöm szépen!



2023. okt. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Hónapok óta probalkozunk es mindig ereztem vagy has szurkat vagy szedultem,ilyesmi. Aztan ebben a ciklusban teltek a napok es semmi. Eljott a 11.dpo is es semmi. Ez lett a ferjemnek gyanus. 😄 pozit teszteltem meg aznap 😊
2023. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Mondtam is a páromnak, de nem akarta még beleélni magát. Korán is volt még a teszthez, féltett, hogy beleélem magam. Én meg egyre biztosabb lettem benne, pedig semmi nem utalt rá.
2023. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is voltak ilyen hallucinációim, negatív tesztekkel karöltve.


Abban a hónapban amikor semmi tünetem nem volt, pozitív tesztem lett.

2023. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, menzesz előtt 4-5 nappal már mindig volt egy jellegzetes görcsölés, hasfájdalom, ez abban a hónapban teljesen elmaradt.
2023. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Nektek és gratulálok!🥰

Annyira jó olvasni, hogy mennyire sokfélék vagyunk!

És ez is ugyanúgy természetes és normális, mint az is, hogy valaki pont a hasgörcsből vagy éppen a mellfájdalomból jön rá!

Szinte hihetetlen, hogy mennyire különleges és sokszínű a természet! Imádom!😍

2023. okt. 10. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi meddősegibe járunk, 2 éve nem jön össze.

Alacsony a progeszteron szintem, 3-4 napot pecsételek minden vérzesem előtt, duphaston mellett is. Plusz IR-em van, 21-25 napos atomrövid ciklussal. A szeptember kimaradt mert nyaraltunk, új doki kell mert a régi terhes és fekvésre itélték uh se progit nem szedtem se semmi, 10.12-re időpontom van kövi meddőségi kontrollra. Most hétfőn lett gyanús, hogy pecsételés sehol, cicim meg fáj. Kedden kétcsíkos teszt🙂

Csináltattam vérvételt még tegnap, tök magas spontán a progi, nem kell pótolni. Ki érti ezt?

2023. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi 2020 júliusa óta próbálkoztunk a férjemmel, sikertelenül. Megkezdtük a kivizsgálásokat, vele minden rendben volt, nálam volt egy kis hormonális eltérés, ezt gyógyszerrel próbálta a nőgyógyász korrigálni. Nem jött össze... Aztán 2 hónapig Clostilbegytet szedtem + mellette szuri, de ez se hozott semmit... Végül petevezeték átjárhatósági műtétem volt márciusban, ahol az lett a végső diagnózis, hogy az egyik teljesen átjárhatatlan, a másik pedig nem funkcionál. Több napos sírás, teljes kétségbeesés, "kedves, együttérző" rokonok... Az orvos azt mondta, csak lombikkal van esélyünk a gyerekre. Elindultunk a lombik irányába, áprilisban hormonpanelre kellett volna mennem ismét, de nem tudtam elmenni, mert nem jött meg... 3 különböző nap teszteltem, és mind a három pozitív volt. Se én, se a férjem nem hittük el. Visszamentem ugyanahhoz az orvoshoz, akinél a meddőségem okán voltam (+ ő is műtött meg), le volt döbbenve, többször is kérdezte, hogy természetes úton lett-e baba? Arra emlékezett csak, hogy műtött, és az eredményemre is, meg hogy mondta menjek lombikra, de arra nem hogy az előző hónapban műtött meg, nem tavaly...


Nálam nem hogy jelek nem voltak, de esély se volt rá...

Most leszek 27 hetes terhes... :)

2023. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!