Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor még csak sejtettétek,...

Amikor még csak sejtettétek, h a baba mozgását érzitek, volt e olyan, mintha nagyon viszketne a hasatok, de belülről?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor éreztem elsőnek, akkor tudtam 100%ra, hogy Ő az:-) ez 18+5 naposan történt:-)

Előtte én olyan kis lüktetés szerűt éreztem, de nagyon gyengén. Tehát azt nem nyílvánítottam mozgásnak.


Az amiket írnak...a pillangók meg ilyenek...Úgy látszik csak itt elterjedt, mert a közelemben és az is,erettségi körömben sem volt hasonló:-)))

Amikor tuti ő lesz, azt tuti megérzed:-)


38+2hkm

2013. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt se viszketés, se pillangók, se buborékok, se kaparászás. Mikor még csak sejtettem, akkor pici lüktetés inkább, de azt még nem neveztem mozgásnak, mert abszolút nem biztos, hogy az volt. Mikor már tutira éreztem, az már konkrét rugdosás volt :). 18 hetesen.
2013. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
volt ilyen, és néha már annyira idegesített h. alig vártam h. abbahagyja :)
2013. szept. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Pici dobbanasokat ereztem.
2013. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!