Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábgomba ecettől elmúlhat...

Lábgomba ecettől elmúlhat terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A gyógyszertárban sajnos nem adtak nekem kenőcsöt, megmondták, hogy nem tudnak olyan krémről, amit lehetne használni terhesen, a hüvelygomba elleni krémek azok mások. Azokba nincs olyan hatóanyag, mint a lábgomba ellenibe.


Van itt olyan, aki kikezelte a lábgombát (akár családtagja) sima ecettel?


Alma ecettel tervezem. Töményen vagy hígítva használtátok? Hányszor egy nap és mennyi idő után segített?


Örülnék neki, ha olyanok válaszolnának, akik érintettek voltak a témában és tényleg próbálkoztak ecettel.



2023. okt. 10. 21:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most vettem észre és a bokám körül mindkét lábamon olyan. Elég nagy sávban, mindenképp szeretném eltávolítani.
2023. okt. 10. 21:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teafa olaj?
2023. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Fordulj bőrgyógyászhoz sürgősen.
2023. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2023. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon orvosi eset, sürgős
2023. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Húh. Rendben. Csak hát bőrgyógyászhoz nem tudom mennyi idő alatt jutok be. Megpróbálom.
2023. okt. 11. 10:48
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nőgyógyászat aztán átküldenek sürgősen
2023. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sürgősen átküldtek annyira, mert kismama vagyok, hogy januárra kaptam időpontot.

Megpróbálom magán úton, de szerintem oda sincs hamarabb időpont. Úgyhogy lehet fizetni.

Kész röhej számomra ez az egész.


:(!!!

2023. okt. 11. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom nem mondtad hogy kismama vagy és januárig nem ér rá?
2023. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ecettel fölösleges bohóckodni, csak szétmarja az amúgy is irritált bőrt, nem gombaölő 🙄

Ha már mindkét lábadon vastag sávban jelen van, k.gyorsan menj el egy magánrendelésre így, hogy terhes vagy. Amúgy a legtöbb cucc, amit nem adnak terhesen, egyáltalán nem valószínű, hogy bármit okoz - csak nincs elég megfigyelés / rendelkezésre álló adat arról, hogy garantáltan biztonságos-e terhesen.

Mindenesetre egy kezeletlen gombás fertőzés ezerszer parább terhesség alatt.

2023. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!