Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábgombára milyen krémet...

Lábgombára milyen krémet használtok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Régen még használtam Lamisilt de most babát várok, és nem tudom ha azt lehet most is használni
2009. nov. 27. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is utána néztem, mert gyanítottam, hogy kell, de letettem róla, mert mindegyikbe bele van írva, hogy terhesség esetén nem ajánlott. Aztán kiderült, hogy nem is kell.
2009. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A teafaolajat ajánlják, azt nyugodtan lehet használni.

[link]

2009. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Eléggé büdös megoldás,és csak akkor használd ha nem vagy egyikre sem allergiás,nekem a fokhagyma és ecet keverék vált be köröm gombánál is meg láb gombánál,csak annyit kell tenned hogy összetöröd a fokhagymát,egy kicsi ecetet öntesz rá én raktam hozzá egy kis vizet is és ezzel ecseteltem a lábam meg a körmöm is egy hét alatt rendbe jött és azóta se jött ki újra!Az ecet a leggyengébb legyen nehogy marja a bőrödet!!Minden jót!

2009. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. nov. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!