Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós hasmenéses vírus 8...

Hányós hasmenéses vírus 8 hetesen?

Figyelt kérdés

Írtam már hétvégén erről kérdést, hogy kórházba kerültem a nagyobb gyerekkel hányós vírussal.

Annyiban lett rosszabb, hogy mára én is elkaptam. Tudom ott védve vannak, de nem lehet ettől tényleg gond? Vetélés, ilyen borzalmakra gondolok.

Nyugtassatok meg 🙄


2023. okt. 11. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodj meg.
2023. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
nem a nyugtatáson fog múlni, sajnos.
2023. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz bajotok, mert a baba védve van. Kezelni kell a betegséget, vagy át vészelni. Az anyai aggódás, normális.
2023. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Rajtam 9 hetesen ment át. Oviban dolgozom, onnan hoztam haza. Én is be voltam pánikolva. 2 napig csak hánytam, 3 korty kóla maradt csak meg bennem. Aztán persze minden rendben volt :)

2023. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, én a 6. héttől a szülésig mindent kihanytam, egy baba ezt simán kibírja, úgyhogy pár nap az semmi.
2023. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy ne száradj ki (ha a kezeden összecsíped a bőrt, és hosszasan úgy marad, akkor valószínű már nem okés), meg ha tartósan magas a lázad, akkor azt vidd le.

Én 13 hetesen estem át ilyenen, már épp kezdtem abbahagyni az első trimeszteri hányást... bár én majdnem kiszáradtam, szóval kaptam 2 adag infúziót, de ha benned megmarad a víz, akkor nincs baj!


Szóval nem kell izgulni, csak ezekre figyelni, aztán ha úgy látod, hogy nem okés ez a 2 dolog, bemész a kórházba, aztán helyreteszik a dolgokat seperc alatt 😁

2023. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Lepontozhattok, de nem azon fog múlni, hogy mennyire myugtatjátok meg...
2023. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
7# Miért,szerinted egy hányós hasmenés vírustól lesz baja? Picit feszült lehetsz.
2023. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!