Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ez a csúcs hasmenéses...

Van ez a csúcs hasmenéses vírus mostanában. Ez okozhat problémát a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
6h+4n. Ma kellett volna dokihoz mennem, de a lakásból sem tudtam kijutni a hasmenés miatt . 😞
2016. dec. 14. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2016. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha rengeteget iszol, akkor nem lesz baj. Csak az a fontos, hogy nehogy kiszáradj!
2016. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont hétvégen estem túl rajta én is. Vizet kortyolgattam folyamatosan,én hánytam is. Volt egy kis hőemelkedésem. Vasárnap este már jól voltam. 23hkm
2016. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tegnapelőtt éjszaka kelltem fel arra hogy nagyon hányingerem van. Hánytam az éjszaka rendesen. Aztán tegnap a hasam fájt egész nap. Enni nem tudtam. Vízet ittam mert minden más kijött. Ma már jobban vagyok szerencsére. Azt mondják 1 nap alatt át megy az emberen de max 2 nap.

Bajom nekem sem lett a baba is jól van.

34 hkm

2016. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Reméljük nem lesz baj, azért beszélj az orvossal. Minket durván elkapott, n az egész család a fertőzőn fekszik. Férjemnek 3 napja hasmenése van és hány folyamatosan. Több mint 20 palack infúzió lefolyt neki, lazasak voktunk, semmit nem tudtak kimutatni. És etelmergezes nem lehet, mert semmit nem ettünk mindannyian. Úgyhogy beszélj dokival, ne intézd el ennyivel, hogy egy nap alatt atmegy rajtad. Én pl három óra alatt eljutottam oda, hogy félrebeszéltem, vérnyomásom a padlón, pulzus az egekben, EKG elszállt, laborom katasztrofális. És körülöttünk mindenkin átment egy nap alatt, mi meg szívunk vele.


Jobbulast és remélem semmi gond nem lesz!

2016. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönpm a válaszokat! Sajnos hiába hívom folyamatosan a dokit, szokás szerint nem.veszi fel. Most el vagyok, kicsit fáj a gyomrom, és már csak enyhén megy a hasam. Ettem pár falat háztartási kekszet, szerencsére hányni nem.hánytam.
2016. dec. 14. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs magas lázad és nem száradsz ki, akkor nem lesz baj.
2016. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére hőemelkedés sincs, és iszom amennyit csak tudok.
2016. dec. 14. 16:19
 9/11 A kérdező kommentje:
37.2 még nem gáz ugye? Ezt még nem kell csillapítani?
2016. dec. 14. 17:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Most újra mértem 36.8 volt, és mióta ettem pár szem kekszet a gyomrom is jobbam van. Eddig nagyon fájt, meg émelyegtem.
2016. dec. 14. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!