Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a sárga folyás?

Mitől lehet a sárga folyás?

Figyelt kérdés
29hkm vagyok és ma reggelre olyan sárgás folyásom lett, mint a vizelet. Csak jövőhét szerdán tudok menni nőgyógyászhoz. (Heti egyszer rendel.) Nem élek már egy ideje szexuális életet és nem voltam sehol sem olyan helyen. Szokott fehér folyásom lenni. Legutóbb még az első trimeszterben volt egy pimafucin kúrám. De soha nem volt még ilyen színű folyásom.
2023. okt. 12. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Első gyerek? Ügyelet, házi orvos? Fehér folyás keveredett, a vizelettel. Ne hogy fertőzés legyen
2023. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, első gyerek. Háziorvos azt mondta, hogy menjek el a nőgyógyászhoz. Ezt nem nekik kell kezelni. Ki is akadtam... Ügyelet akkor se foglalkozott velem, mikor hasnyálmirigy - epegyulladással bementem 40 fokos láz kíséretében.
2023. okt. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!